środa, 29 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych Lipiec 2019

Kredyt konsolidacyjny znajduje się w ofercie wielu banków. To taki produkt finansowy, który pozwala na połączenie wielu zobowiązań w jedno. Jeśli więc ma się kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny, a nawet jakieś zakupy na raty, to można to wszystko połączyć w jedno w ramach konsolidacji. Dzięki temu ma się jedną ratę kredytu do spłaty. Kredyt konsolidacyjny to nie tylko jedna opłata. Często okazuje się, że dzięki wydłużeniu okresu spłaty, rata jaką trzeba zapłacić jest również stosunkowo niska. LISTA kredytów konsolidacyjnych jest pomocna przy wyborze oferty konkretnego banku.

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

Alior Bank dla swoich klientów ma wiele różnego rodzaju produktów finansowych. Wśród nich są tak propozycje dla osób fizycznych, jak i dla firm. Jednak to właśnie kredyt konsolidacyjny jest tym, z czego może skorzystać wiele osób, które zdecydowały się na różne inne zobowiązania. Niezależnie od tego, czy spłaca się kredyt gotówkowy, samochodowy czy inny.

Oferta Alior Banku to Pakowna Konsolidacja. W jej ramach można liczyć na oprocentowanie 7% przy RRSO 10,38%. Minimalny okres kredytowania to 3 miesiące, a maksymalny – 120 miesięcy. Zgodnie z warunkami kredytu, można pożyczyć minimalnie 30 000 zł, a maksymalnie 200 000 złotych. Oczywiście ostateczne warunki kredytowania są uzależnione od wiarygodności kredytowej klienta. To, co może zaważyć na wyborze tej oferty, to fakt, że można otrzymać oprócz skredytowania poprzednich zobowiązań, również dodatkową gotówkę na nowe wydatki.

zobacz także:  Najtańszy kredyt gotówkowy, jak szukać najtańszego kredytu gotówkowego?

Pożyczka konsolidacyjna – Bank PKO

Również Bank PKO przygotował dla klientów pożyczkę konsolidacyjną. Przenosząc do banku swoje raty, można płacić jedną mini ratkę. Dzięki temu znacznie łatwiej jest terminowo regulować zobowiązanie. Warto zaznaczyć, że za przyznanie kredytu konsolidacyjnego, PKO nie pobierze prowizji. Co ciekawe, by skorzystać z oferty, nie trzeba mieć konta w PKO.

A na jakich warunkach pieniądze są przyznawane? Przede wszystkim istotne jest to, że RRSO wynosi 9,37%. Oczywiście udzielenie pożyczki jest uzależnione od posiadania zdolności kredytowej. Skonsolidować można zadłużenie zaciągnięte w innych bankach lub instytucjach kredytowych. Co istotne, można dodatkowo otrzymać do 25% ekstra gotówki od sumy skonsolidowanej kwoty.

T-Mobile Usługi Bankowe – Kredyt Konsolidacyjny

Pomoc w spłacie długów oferuje również T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki kredytowi konsolidacyjnemu, który przygotował dla klientów, możliwa jest spłata kredytów gotówkowych, limitów w koncie i na kartach kredytowych.

To, co ważne, kredyt w T-Mobile może wziąć każdy. Bank akceptuje wiele źródeł dochodu, w tym także umowę-zlecenie. To, co wygodne – kredyt spłaca się sam. Można bowiem ustawić z rachunku osobistego w banku automatyczną spłatę rat.

zobacz także:  Fiskus ściąga podatki od nowożeńców

A jakie są warunki pożyczki? T-Mobile Usługi Bankowe oferuje do 200 tysięcy złotych. Taka kwota nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. Co więcej, okres kredytowania to nawet 10 lat. W przypadku kredytu konsolidacyjnego od T-Mobile, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 14,29%.

komentarze 2

  1. olga pisze:

    Nie umiałam się zdecydować na najlepszy kredyt i musiałam skorzystać z porównywarki kredytowej, serio :D. Wcale nie jest tak łatwo samemu sobie porównać oferty.

  2. Ania pisze:

    Mój brat studiuje ekonomie, pomagał mi nawet, gdy brałam pół roku temu kredyt na mieszkanie, bardzo przedatne narzędzie

Dodaj Twój komentarz