wtorek, 16 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych październik 2019

Karta kredytowa to nic innego jak karta płatnicza z określonym limitem kredytowym. Decydując się na taką kartę, możesz pożyczyć pieniądze od banku bez konieczności płacenia odsetek. Oczywiście pod warunkiem, że wykorzystany limit spłacisz w okresie bezodsetkowym, który w niektórych przypadkach wynosi nawet 59 dni. Dodatkowo niektóre karty kredytowe (pełna LISTA) oferują także zniżki w popularnych sklepach czy inne atrakcyjne promocje. Posiadając kartę kredytową, możesz bez problemu płacić za bilety lotnicze czy wypożyczyć samochód za granicą. Sprawdź nasz ranking, aby wybrać najkorzystniejszą kartę kredytową w październiku.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Jedną z korzystniejszych ofert w październiku jest karta kredytowa Citi Simplicity. Bank Citi Handlowy nie pobiera żadnej opłaty za wydanie oraz obsługę tej karty. Co więcej, wybierając kartę Simplicity unikniesz opłaty rocznej. Dodatkowe korzyści płynące z wyboru tej oferty to bezpłatne powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia oraz program City Specials, z którym masz dostęp do wielu rabatów i niespodzianek. Citi Specials oferuje m.in. dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty oraz eventy, a także rabaty do sklepów, restauracji i hoteli.

zobacz także:  Kredyt konsolidacyjny co to jest? Na czym polega konsolidacja kredytów?

A jak wnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity? Możesz zrobić to w mniej niż 10 minut, za pomocą swojego komputera lub smartfona. Wystarczy, że masz więcej niż 18 lat, zarabiasz przynajmniej 1200 złotych netto i jesteś zatrudniony w obecnej firmie minimum 3 miesiące.

Karty kredytowe w banku Millennium

Również bank Millennium oferuje szeroki wybór kart kredytowych, naszym zdaniem do najkorzystniejszych należy karta Millennium Impresja oraz Millennium Alfa, których RRSO wynosi 14,55%. Obie karty oferują do 5% zwrotu za zakupy w sklepach partnerów (m.in. w sklepach Empik, Carrefour, Zara czy MaxMara), a także bogate pakiety Assistance. Inne korzyści płynące z użytkowania tych kart kredytowych banku Millennium to możliwość rozłożenia wydatków na wygodne raty, bezpłatna usługa 3D-Secure czy płatności zbliżeniowe telefonem.

Karta kredytowa Travel

Warta uwagi jest również karta kredytowa Mastercard Travel oferowana przez T-mobile Usługi Bankowe, w której okres bezodsetkowy wynosi aż 59 dni. Korzystając z takiej karty możesz rozkładać zakupy na wygodne raty oraz dokonywać szybkich płatności zbliżeniowych. Wysokość limitu kredytowego w tej ofercie to aż 80 000 złotych, a oprocentowanie wynosi tu 9,9% ( RRSO 14,18%). Karta kredytowa Travel to również brak miesięcznych opłat za kartę, pod warunkiem, że dokonasz min. 4 transakcje kartą kredytową w bieżącym okresie rozliczeniowym.

zobacz także:  Ranking kart kredytowych Sierpień 2019

TurboKARTA kredytowa w Santander

Ostatnią, z wybranych przez nas kart kredytowych, jest TurboKARTA w banku Santander, której RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 15,09%. Korzystając z tej oferty, masz możliwość korzystania z karty bez odsetek do 54 dni, a także możliwość spłaty w ratach. Dodatkowe korzyści płynące z użytkowania TurboKARTY to zwrot do 3% za paliwo, bezpieczne podróże z bezpłatnym pakietem car assistance oraz dodatkowe karty dla bliskich.

 

Dodaj Twój komentarz