piątek, 21 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm Kwiecień 2019

Żeby firma dobrze się rozwijała, trzeba w nią inwestować. Ale skąd brać pieniądze na te inwestycje? Rozwiązaniem może być kredyt dla firm. Banki oferują kilka różnych rodzajów, w tym obrotowy. Odpowiadając na pytanie, co to jest kredyt obrotowy dla firm, warto zaznaczyć, że to jeden z najpopularniejszych typów kredytów, z których korzystają przedsiębiorstwa. Jest to kredyt krótkoterminowy, udzielany zwykle na okres krótszy niż 12 miesięcy, pozwalający na sfinansowanie wydatków wiążących się z bieżącą działalnością firmy.

Kredyt inwestycyjny natomiast pozwala wspomóc finansowo realizację wymagających większego kapitału projektów inwestycyjnych. Kredyt płatniczy ułatwia zachowanie płynności finansowej, a pomostowy służy do zintensyfikowania działalności firmy. Jest jeszcze kredyt na innowacje technologiczne, którego przeznaczenie w oczywisty sposób zawarte jest w nazwie. Z jakich ofert kredytów dla firm można skorzystać? Poniżej przedstawiamy nasz subiektywny ranking oraz jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z listą kredytów dla firm tutaj.

Kredyt dla firm Alior Bank

W Alior Banku znajdziemy ofertę kredytu firmowego z dojazdem do klienta na życzenie, co z pewnością jest wygodnym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić czas. Decyzja kredytowa podejmowana jest w 30 minut. Nie potrzeba też zabezpieczeń materialnych. Musimy jedynie udokumentować swoją działalność PIT-em za przynajmniej 10 miesięcy. Kredyt możemy wziąć na sumę do 600 000 zł.

zobacz także:  Ile kosztuje wynajęcie striptizerki na wieczór kawalerski?

Kredyt dla firm Ascot Finance

Jeśli potrzebny jest kredyt dla firm bez BIK, to można skorzystać z tej opcji – w przypadku kredytu w Ascot Finance nie przeprowadza się weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej ani Krajowym Rejestrze Dłużników. Finansowanie przeznaczone jest nie tylko do właścicieli firm, ale również do osób, które dopiero planują założyć gospodarczą działalność. Pożyczyć można do 50 000 zł.

Kredyt FAIR Idea Bank SA

Jest to kredyt dla firm bez zaświadczeń z urzędu skarbowego i ZUS-u. Można o niego wnioskować wygodnie przez internet, a decyzja podejmowana jest na podstawie firmowych kont bankowych z ostatnich 6 miesięcy. Warunkiem jest staż prowadzenia działalności nie krótszy niż 12 miesięcy.

Maksymalna kwota kredytu wynosi 500 000 zł. Co ważne, nie ma tu opłat za gotowość środków i rozpatrzenie wniosku. A oprocentowanie dla realizujących wpływy w Idea Banku wynosi 0%. Opłatą za kredyt jest jednorazowa prowizja wynosząca 7,99%. Okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, ale istnieje możliwość odnowienia na kolejny rok.

Kredyt SPRINT Idea Bank SA

Kolejna propozycja Idea Banku dostępna jest dla klientów bez innych kredytów w banku, zarówno aktywnych jak i spłaconych. Żeby otrzymać ten kredyt również nie są potrzebne zaświadczenia. Wystarczy historia firmowych kont bankowych z ostatnich 6 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu wynosi 30 000 zł.

zobacz także:  Co to jest akcyza?

Oprocentowanie jest zerowe dla tych klientów, którzy zgodnie z warunkami umowy zapewniają wpływy na rachunek. Tak więc opłatą za udzielenie kredytu jest jednostkowa prowizja w wysokości 4,99%.

Dodaj Twój komentarz