środa, 29 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm marzec 2020

Masz pomysł na założenie działalności lub rozwój istniejącej firmy, ale ogranicza cię zbyt mały kapitał? To nie musi być problem – sprawdź kredyty dla firm [pełna LISTA dostępna tu] i zobacz, jakie warunki trzeba spełnić, aby je uzyskać. My, aby ci pomóc, przychodzimy z gotowymi rozwiązaniami i przedstawiamy ranking kredytów dla firm na marzec 2020. I choć nie zdecydujemy za ciebie, to ułatwimy ci poszukiwania, opisując najważniejsze informacje z oferty, dzięki czemu dalsze poszukiwania powinny stać się duże prostsze. Jeśli szukasz optymalnego kredytu dla firmy, to już wiesz, od czego warto zacząć.

Kredyt dla firm nawet do 3 mln złotych w Alior Banku

Alior Bank słynie m.in. z atrakcyjnych rozwiązań dla przedsiębiorców. I tutaj mamy zarówno dobrą, jak i złą wiadomość. Zła jest taka, że nie znajdziesz konkretnej oferty, ze szczegółowo opisanymi warunkami. Ale czekaj jeszcze chwilę, bo mamy też dobrą wiadomość – kredyt dla firm w Alior Banku jest po prostu elastyczny, więc możesz dopasować go do swoich potrzeb, wystarczy skontaktować się z doradcą.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm listopad 2019

Możesz uzyskać nawet do 3 mln złotych, chociaż od razu zaznaczamy, że jest pewne ograniczenie. Wysokie kwoty kredytu skierowane są do przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej roku. Oprocentowanie jest korzystne, a okres kredytowania adekwatny do twoich możliwości.

Kredyt dla firm w Alior Banku może być przeznaczony na finansowanie działalności bieżącej, finansowanie handlu, a także na realizację inwestycji (w tym przypadku chodzi dokładniej o kredyt technologiczny, który częściowo może być spłacony dzięki dofinansowaniu, które udziela Bank Gospodarstwa Krajowego).

Pożyczka dla firm w Aasa

Nie potrzebujesz, aż tak wysokich środków i ważniejsza od kwoty kredytu jest dla ciebie szybkość przyznawania zobowiązania? Może w takim razie idealnym rozwiązaniem byłaby pożyczka dla firm w Aasa.

W ten sposób możesz uzyskać maksymalnie do 20 000 zł, przy czym okres spłaty wynosi od 1 do 36 miesięcy. O pożyczkę mogą starać się osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą oraz będące samozatrudnione. Dużym udogodnieniem jest to, że o środki możesz wnioskować od pierwszego dnia prowadzenia działalności, historia firmy nie jest warunkiem koniecznym do przyznania funduszy.

zobacz także:  Górnicy i górnictwo w Polsce, największe afery, przejęcia... I jak jest teraz?

Kredyt FAIR w Idea Banku

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć jeszcze o kredycie dla firm w Idea Banku. Tak jak w przypadku poprzednio omawianej pożyczki, kredyt firmowy jest łatwo dostępny, nie wymaga wielu formalności – z pewnością ucieszy cię informacja, że dla przedsiębiorców realizujących wpływy oprocentowanie wynosi 0%.

Co musisz wiedzieć? Wniosek złożysz online, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie banku. Do niego musisz dołączyć wyciąg za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych, a także wyciąg z KPiR lub wyciąg z ewidencji przychodów za rok poprzedni i bieżący. Na tej podstawie uzyskasz wstępną decyzję kredytową. Potem czeka cię już wizyta w oddziale banku lub w dowolnym, wskazanym przez ciebie miejscu i podpisanie umowy.

 

Dodaj Twój komentarz