środa, 29 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych wrzesień 2020

Kredyty hipoteczne to produkty finansowe, o które stara się wielu Polaków, chcących kupić mieszkanie lub dom. Zobowiązanie zaciągane jest najczęściej na wiele lat, ma charakter celowy, przeznaczenie jest jasno określone. Kredyty hipoteczne różnią się między sobą parametrami, np. RRSO, co warto wziąć pod uwagę przy porównywaniu produktów. Warto korzystać z internetowych narzędzi, które ułatwią wybór odpowiedniego zobowiązania. Kredyty hipoteczne [tu pełna LISTA] można analizować w porównywarkach, które przedstawiają oferty wielu banków. Gdzie można starać się o kredyt na mieszkanie lub dom we wrześniu 2020?

Kredyt hipoteczny Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 3 000 000 zł. Finansowane są zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Maksymalny okres kredytowania wynosi 30 lat. Bank finansuje do 80% wartości nieruchomości. RRSO kredytu hipotecznego w Citi Handlowy wynosi 2,31%. Wnioskować o produkt bankowy można przez internet. Po wypełnieniu formularza należy czekać na kontakt ze strony doradcy finansowego.

Kredyt hipoteczny Bank Millennium

Bank Millennium oferuje kredyt hipoteczny nawet na 35 lat. Kwota, o jaką można wnioskować, wynosi nawet 4 500 000 zł. Bank Millennium finansuje do 90% wartości nieruchomości. Prowizja za udzielenie kredytu i wcześniejszą spłatę wynosi 0%. RRSO produktu to 2,78%. Kredytobiorcy mogą raz w roku skorzystać z wakacji kredytowych. Klienci banku mogą liczyć na obniżoną marżę. Do złożenia wniosku kredytowego niezbędne są takie dokumenty jak wniosek o udzielenie informacji o kredycie, dowód osobisty, operat szacunkowy nieruchomości, odpis z księgi wieczystej, zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów, wyciągi z rachunku bieżącego za okres ostatnich 3 miesięcy.

zobacz także:  Urzędnicze absurdy - lista najciekawszych!

Kredyt hipoteczny BNP Paribas

W BNP Paribas możliwe jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego z niską marżą. Oprocentowanie zmienne dla tego produktu wynosi od 2,16%. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z oferty z pakietem ubezpieczeń na życie lub w razie utraty pracy. Minimalna kwota kredytu hipotecznego w BNP Paribas to 100 000 zł. Możliwe jest wybranie rat równych lub malejących. Instytucja dopuszcza możliwość karencji w spłacie lub łączenia celów kredytowania. Klienci mogą też liczyć na refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość do roku wstecz.

Kredyt hipoteczny PKO Bank Polski

Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski był wielokrotnie nagradzany w rankingu „Złoty Bankier”. Instytucja finansuje do 80% wartości nieruchomości. Klienci mogą skorzystać z karencji w spłacie, możliwa jest też wcześniejsza spłata zobowiązania. PKO Bank Polski daje wybór rat równych lub malejących. RRSO kredytu hipotecznego wynosi ok. 3%.

Kredyt hipoteczny mBank

W mBank można wziąć kredyt hipoteczny na maksymalnie 420 miesięcy. Minimalna kwota, o jaką można wnioskować to 150 000 zł. W dowolnym momencie kredytobiorcy mogą dokonać wcześniejszej spłaty częściowej lub całkowitej. Istnieje też opcja wyboru rat równych lub malejących. Chcąc wnioskować o zobowiązanie, wystarczy wysłać formularz przez internet i czekać na kontakt ze strony przedstawiciela banku.

 

Dodaj Twój komentarz