piątek, 19 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm luty 2020

Prowadzenie firmy nie tylko nie jest prostym zadaniem, ale dodatkowo wiąże się z niemałymi kosztami. Osoby, które potrzebują środków na otwarcie lub rozwój biznesu, mogą uzyskać pieniądze od banku lub firmy pożyczkowej. Kredyty dla firm (pełna LISTA tutaj) to sposób na to, by zyskać środki na prowadzenie firmy, zakup potrzebnego sprzętu i pokrycie opłat wiążących się z biznesem. Jaką ofertę kredytową wybrać? Poniżej przedstawiamy zestawienie na bieżący miesiąc, zawierające aktualne oferty kredytowe.

Kredyt dla firm w Alior Bank

Ten kredyt charakteryzuje się przede wszystkim wysokimi kwotami finansowania. Mikrofirmy mogą otrzymać do 1 mln zł, natomiast małe i średnie firmy mogą się starać o kredyt w kwocie aż do 3 mln zł. Kredyt ten można wziąć na dowolny cel. Jak na tak duże kwoty, zaskakiwać może szybkość całego procesu. Decyzja kredytowa zapada w zaledwie 20 minut, a środki trafiają do klienta nawet w 24 godziny od podpisania umowy. Żeby móc wziąć ten kredyt, wymagany jest PIT za co najmniej 10 miesięcy działalności.

Kredyt dla firm w Ascot Finance

Ascot Finance udziela biznesowej pożyczki na kwoty do 50 000 zł. Mogą się o nie starać nie tylko działający już na rynku przedsiębiorcy, ale również ci, którzy dopiero planują założenie działalności gospodarczej. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością i są przyznawane bez przeprowadzania weryfikacji klienta w BIK i KRD.

zobacz także:  Wysokość emerytur w Polsce i w Niemczech. Czy żyjąc w Polsce można dostawać niemiecką emeryturę?

Kredyt FAIR w Idea Bank SA

Kredyt FAIR to opcja dostępna dla klientów nieposiadających aktywnych ani spłaconych kredytów a Idea Banku. Minimalna kwota limitu wynosi 1 000 zł, a maksymalna 500 000 zł. Okres kredytowania wynosi 12 miesięcy, ale istnieje możliwość odnawiania kredytu na kolejne 12 miesięcy. Kredytobiorca ma obowiązek zapewnić comiesięczne wpływy na rachunek. Do zalet kredytu należy oprocentowanie 0% dla realizujących wpływy w Idea Banku i przejrzyste warunki. Koszty obejmują tylko jednorazową prowizję za udzielenie kredytu, natomiast nie są pobierane opłaty za gotowość środków. Kredyt można przeznaczyć na finansowanie firmowych potrzeb, przy czym kredytobiorca nie ma obowiązku dokumentowania fakturą wydatkowania środków. Żeby wziąć kredyt, nie są potrzebne zaświadczenia z ZUS i US.

Pożyczka dla firm w Aasa Bliżej Biznesu

Pożyczka w Aasa Bliżej Biznesu przeznaczona jest dla przedsiębiorców prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz osób samozatrudnionych. Jest ona dostępna już od pierwszego dnia prowadzenia działalności – mogą ją wziąć nawet osoby dopiero rozpoczynające biznes i nieposiadające historii prowadzonej działalności. Wniosek można złożyć online. Wymaga to tylko minimum formalności. Szybko podejmowana jest też decyzja w sprawie przyznania pożyczki. Można ją wziąć w kwocie do 20 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. W zależności od woli pożyczkobiorcy może on wynieść od zaledwie 1 do aż 36 miesięcy.

zobacz także:  Internetowe supermarkety w polskiej sieci

Pożyczki pozabankowe dla firm w Aforti Finance

W Aforti Finansce można zaciągnąć pożyczkę do 150 000 zł. Pożyczka przeznaczona jest dla firm, które prowadzą działalność co najmniej od 12 miesięcy. Dodatkowo korzystny jest fakt, że można ją otrzymać bez spełniania zbędnych, uciążliwych formalności.

 

Dodaj Twój komentarz