niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm grudzień 2019

Kredyt dla firm pomaga w rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki środkom udzielonym przez bank możliwy jest rozkwit biznesu, zakup potrzebnego sprzętu czy nawet podratowanie biznesu. Jednak nie każda firma może liczyć na udzielenie tego typu pożyczki. Konieczne jest spełnienie szeregu wymogów. Aby ułatwić zorientowanie się w aktualnych ofertach dla firm, przygotowaliśmy listę kredytów firmowych ze wskazówkami, na co zwracać uwagę. Oprócz tego, kredyty dla firm [pełna LISTA tutaj], sprawdzisz dzięki pomocnym porównywarkom ofert i dokładniej zbadasz w ten sposób rynek bankowy. W dalszej części artykułu dowiesz się, co banki mają do zaproponowania swoim klientom w grudniu.

Alior Bank – kredyt dla firm

W Aliorze firmy mogą liczyć na szybki kredyt nawet do 3 mln złotych. Decyzję kredytową można otrzymać w ciągu 20 minut, a środki przekazywane są w ciągu 24 godzin, od momentu podpisania umowy. Nawet mikrofirmy mogą liczyć na kredyt o wartości 1 mln złotych, a małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wnioskować o znacznie wyższe dofinansowania.

Na życzenie zabieganych przedsiębiorców, Alior Bank oferuje indywidualny dojazd do klienta. Formalności ograniczono do absolutnego minimum. Wystarczy jedynie przedstawić PIT za okres ostatnich 10 miesięcy działalności firmy.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm Październik 2019

Idea Bank – kredyt FAIR

Również oferta Idea Banku jest warta uwagi ze względu na ciekawe warunki. Oprocentowanie wynosi 0%, jednak nie uniknie się uiszczenia stosownej opłaty za prowizję, która w tym wypadku, liczona jest na poziomie 7,99%. Wysokość kredytu może sięgać nawet 500 000 złotych.

Aby móc wnioskować o taki kredyt nie jest wymagane okazywanie zaświadczeń z ZUS ani z Urzędu Skarbowego. Wystarczy udokumentowanie stażu firmy, który nie może być niższy niż 12 miesięcy. Zatem nie jest to kredyt dla nowych firm, stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie.

Dodatkowo w „pakiecie” z kredytem, można liczyć na długi okres kredytowania, możliwość otrzymania dodatkowego finansowania np. w postaci leasingu lub faktoringu, lub zyskać aplikacje ułatwiające i usprawniające prowadzenie firmy jak Platformę Idea Cloud czy Chmurę Faktur.

Kredyt dla firm – Ascot Finance

Ascot Finance doskonale zna i rozumie potrzeby przedsiębiorców, dlatego przygotował dla nich ofertę kredytu umożliwiającego rozwój dalszego biznesu, spłatę bieżących lub zaległych zobowiązań, zakup sprzętu dla firmy oraz środki na zatowarowanie.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm luty 2020

W tym wypadku firmy mogą liczyć na ekspresową pożyczkę biznesową do 50 000 złotych. Samo finansowanie skierowane jest do właścicieli firm, spółek, oraz tych osób, które planują wejść w biznes i założyć własną działalność gospodarczą.

Uzyskanie środki można przeznaczyć na dowolny cel. Aby je pozyskać, nie jest wymagana weryfikacja BIK i KRD. Okres trwania pożyczki trwa nawet do 1 miesiąca.

Sam proces przyznawania pożyczki jest prosty. Należy wypełnić wniosek online, w którym konieczne jest zawarcie określonych informacji na temat przedsiębiorstwa, które pomogą doradcom dostosować odpowiednią ofertę. Po jej przygotowaniu pracownik banku kontaktuje się z klientem w celu jej przedstawienia. Jeśli spełnia ona wymagania i potrzeby, wówczas należy wypełnić stosowny wniosek, określający limit pożyczkowy i wartość zabezpieczenia kredytu. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu kredytu środki wpłacane są na podane we wniosku konto, które można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel.

 

Dodaj Twój komentarz