piątek, 26 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm styczeń 2020

Zakładasz działalność gospodarczą? A może chcesz wraz z początkiem nowego roku od razu wdrażać swoje plany na rozwój firmy? W takich sytuacjach często problemem są finanse, zbyt mały kapitał. Odpowiedzią jest wtedy kredyt dla firm. Chcesz wiedzieć, jakie oferty są dostępne w styczniu 2020 roku? Omawiamy kredyty dla firm [pełna LISTA tu] oraz od razu podpowiadamy, na jakie warunki warto zwrócić uwagę. Z naszą pomocą będziesz mógł rozeznać się w aktualnych produktach bankowych oraz zastanowić się, co jest dla Twojej firmy najkorzystniejszym rozwiązaniem. A więc jeśli jeszcze się wahasz, szybko przejdź do naszego zestawienia.

1. Kredyt dla firm w Alior Banku

Nie masz czasu na jeżdżenie po bankach i załatwianie formalności? W nowym roku to żaden problem, a przynajmniej nie wtedy, gdy planujesz skorzystać z oferty Alior Banku. Dlaczego? Ponieważ możliwy jest dojazd do klienta na jego życzenie, a decyzja kredytowa często przyznawana jest w 20 min.

Uzyskać w ten sposób możesz nawet do 3 mln zł. Produkt ten skierowany jest zarówno do mikro, małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Możliwy jest długi okres kredytowania, a oprocentowanie znajduje się na korzystnym poziomie.

zobacz także:  Gdzie i jak wyrobić książeczkę sanepidowską?

Przy czym tutaj trzeba od razu zaznaczyć, że wysokie kwoty kredytu dla firm są przeznaczone wyłącznie dla tych osób, które prowadzą działalność gospodarczą od minimum roku.

Co istotne, Alior Bank stara się dopasować ofertę do realnych potrzeb firmy, dlatego zawsze możesz liczyć na profesjonalną rozmowę z doradcą. Wcześniej jednak warto uwzględnić w formularzu, na jaki cel chcesz przeznaczyć środki (np. finansowanie działalności bieżącej, finansowanie handlu czy nowych inwestycji).

2. Kredyt firmowy FAIR w Idea Banku

Idea Bank przygotował ofertę kredytu z oprocentowaniem wynoszącym… 0%. Jest to możliwe w przypadku firm realizujących wpływy, dlatego najlepiej jest skontaktować się z doradcę, który sprawdzi, jak to będzie wyglądać w Twoim przypadku.

Co ciekawe, nie są wymagane zbędne zaświadczenia z ZUS i US, a cały proces można przeprowadzić, nie wychodząc z domu. Jak to zrobić? Najpierw musisz wypełnić formularz dostępny na stronie banku, w którym należy uwzględnić podstawowe dane.

Następnie musisz przygotować wyciąg za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych, a także wyciąg z KPiR/ewidencji przychodów za rok poprzedni i bieżący. Na tej podstawie przygotowana zostanie wstępna decyzja kredytowa, a doradca zadzwoni do Ciebie, aby zweryfikować dane.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych listopad 2019

Jeśli wszystko będzie w porządku, można podpisać umową o kredyt dla firm. Możesz udać się w tym celu do oddziału banku lub sfinalizować transakcję w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Co istotne, rachunek i limit jest uruchamiany tego samego dnia, w którym zweryfikowana została umowa kredytowa.

3. Pożyczka dla firm w Aasa Polska

Mamy jeszcze trzecią propozycję, w Aasa Polska. Jest ona skierowana dla tych firm, które nie potrzebują tak wysokich kwot. Kredyt przyznawany jest na maksymalnie 20 000 zł, a okres spłaty może wynosić od 1 do 36 miesięcy – Ty decydujesz, jaki termin jest dla Ciebie najkorzystniejszy.

Produkt ten jest skierowany od osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz do osób samozatrudnionych. Mogą go dostać także ci, którzy dopiero założyli swoją firmę i nie posiadają jeszcze historii prowadzonej działalności.

1 komentarz

  1. manko pisze:

    A nie lepiej się faktoringiem zainteresować? Wychodzi korzystniej i bezpieczniej!

Dodaj Twój komentarz