środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2020

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest dla osób, które spłacają już jakieś kredyty w banku. Jest to skuteczny sposób na połączenie tych zadłużeń w jedno o mniejszej racie. Dzięki czemu unikniesz długów, a także innych nieprzyjemnych sytuacji, np. negatywnego wpisu w BIK. Trzeba jednak pamiętać, że kredyty konsolidacyjne (zobacz LISTĘ) z jednej strony obniżają sumę miesięcznych zobowiązań, ale z drugiej wydłużają okres spłaty. Powoduje to, że w rzeczywistości taki kredyt jest droższy niż suma pozostałych zadłużeń. Dlatego decyzję o takim zobowiązaniu należy dokładnie przeanalizować, w czym pomoże ci poniższy ranking.

1. Alior Bank kredyt konsolidacyjny

Klienci Alior Banku mają możliwość skorzystania z kredytu konsolidacyjnego na całkiem korzystnych warunkach. Oferta tego banku zawiera m.in. brak prowizji za udzielenie kredytu, długi okres kredytowania (nawet do 10 lat!) oraz RRSO 10,46%. Ponadto Alior Bank udziela kredytów konsolidacyjnych z możliwością uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel. To dobra okazja dla osób, którym nie wystarczy sama konsolidacja. Kredyty konsolidacyjne w Alior Banku dostępne są również z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie, a ich kwota może wynosić od 30 000 do nawet 200 000 złotych.

zobacz także:  Karty kredytowe z benefitami. Na których kartach kredytowych można dodatkowo zarobić?

2. Kredyt konsolidacyjny PKO Bank Polski

W marcowym rankingu znajdziesz również pożyczkę konsolidacyjną PKO Banku Polskiego, a w niej m.in.: brak prowizji za udzielenie kredytu czy dodatkowe środki w wysokości 30% wartości konsolidowanej kwoty. Co więcej, aby starać się o taki kredyt konsolidacyjny, nie musisz posiadać konta w tym banku! Pożyczkę dla nowych klientów charakteryzuje również RRSO 7,22% i okres kredytowania do 12 miesięcy. A ile może wynieść maksymalna kwota pożyczki konsolidacyjnej w PKO BP? Nawet 200 000 złotych.

3. T-Mobile Usługi Bankowe – kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile to nawet 200 000 złotych z prowizją 0% – czyli oferta bardzo podobna do poprzednich. A co ją wyróżnia? Na pewno fakt, że oprócz kredytów gotówkowych czy kart kredytowych możesz tam skonsolidować również chwilówki (o szczegóły dopytaj w banku). Kredyt konsolidacyjny w T-Mobile to również minimum formalności, a wstępną decyzję kredytową możesz otrzymać zaraz po wypełnieniu wniosku.

4. Konsolidacja w Santander Bank Polska

Kredyt konsolidacyjny w Santander to oferta dla obecnych klientów Banku, obejmuje ona różne zobowiązania (m.in. kartę kredytową czy kredyt konsumencki na zakup towarów i usług). Możesz tu też bardzo szybko otrzymać dodatkową gotówkę przy kredycie konsolidacyjnym. Największą zaletą tej oferty jest bardzo wysoka maksymalna kwota – nawet do 230 000 złotych, czyli nieco więcej niż we wcześniejszych ofertach. Konsolidacja w Santander może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają naprawdę ciężką sytuację finansową.

zobacz także:  Ile kosztują conversy w Anglii? Ceny obuwia popularnych marek w Wielkiej Brytanii

5. Pożyczka konsolidacyjna w Citi Handlowy

Ostatnia z naszych marcowych propozycji to pożyczka konsolidacyjna w Banku Citi Handlowym. Jej niewątpliwą zaletą jest długi okres kredytowania oraz fakt, że jest ona dostępna również dla nowych klientów banku. Umowę możesz zawrzeć tam bez wychodzenia z domu, a decyzję kredytową otrzymasz nawet w godzinę od złożenia wniosku. Maksymalna kwota takiej pożyczki konsolidacyjnej to 150 000 złotych.

 

1 komentarz

  1. Ala pisze:

    Ja znalazłam dla siebie najlepsze rozwiązanie nawet do 15 000 złotych, mają dobrą ofertę, a kasę zawsze można otrzymać bardzo szybko.

Dodaj Twój komentarz