poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych listopad 2019

Kredyt konsolidacyjny, który zamiennie nazywa się kredytem oddłużeniowym, jest sposobem na poradzenie sobie z długami. Dzięki połączeniu kilku zobowiązań spłacasz jedną, niższą ratę i po uregulowaniu wszystkich zaległości, w końcu możesz spokojnie odetchnąć. Tylko nie każdy kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych jest przyznawany na korzystnych warunkach. Jak ocenić, która oferta będzie dla Ciebie opłacalna? Przygotowaliśmy ranking, który powinien Ci w tym pomóc. Ale jeśli Ci to nie wystarczy, sprawdź pozostałe kredyty konsolidacyjne [tu pełna LISTA]. Dzięki temu może uda Ci się znaleźć ofertę w banku, o którym wcześniej nawet byś nie pomyślał.

Konsolidacja kredytu w Alior Banku

W Alior Banku czeka na Ciebie szybka konsolidacja. Co to oznacza? Możesz złożyć wniosek online, bez wychodzenia z domu. Po jego wysłaniu oddzwoni do Ciebie doradca, z którym załatwisz wszystkie formalności. A środki są przelewane nawet w jeden dzień od zawarcia umowy.

Jakie są warunki? Oprocentowanie może wynosić nawet 7%, natomiast RRSO dla przykładu reprezentatywnego to 10,1%. I tutaj warto wiedzieć, że im wyższa kwota zobowiązania, tym niższe oprocentowanie można wynegocjować. Przy czym całkowita uzyskana kwota nie może przekroczyć 200 000 zł.

zobacz także:  Co to jest wkład własny? Co może być wkładem własnym przy kredycie?

Plusem jest również to, że Alior Bank oferuje dodatkową gotówkę na inne wydatki.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Millenium

Na korzystne warunki może liczyć także w Banku Millenium, w którym dostępna jest pożyczka konsolidacyjna. I od razu mamy dla Ciebie dobrą informację, ponieważ w listopadzie 2019 roku możesz załapać się na promocję „Wygodna rata – komfortowa spłata”.

Po pierwsze, Bank Millenium daje Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Co to oznacza? Jeśli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdziesz tańszą ofertę, bank obniży oprocentowanie oraz zwróci różnicę w zapłaconych odsetkach. Tylko co istotne, dotyczyć to musi tej samej kwoty i tego samego okresu spłaty zobowiązania.

Co jeszcze warto wiedzieć o tej pożyczce? Millenium nie pobiera prowizji od kwoty konsolidowanych środków, opłata ta więc wynosi 0%. Możesz też skorzystać z ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka, którego składka wynosi 0,3% od przyznanej kwoty zobowiązania miesięcznie.

Wniosek o konsolidację możesz złożyć online, w oddziale banku lub skontaktować się z doradcą TeleMillenium.

Kredyt konsolidacyjny online w T-Mobile Usługi Bankowe

Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o ofercie T-Mobile Usługi Bankowe, która obejmuję również konsolidację chwilówek.

zobacz także:  Jak ubezpieczyć auto przy kredycie?

Ponadto formalności związane z przyznaniem kredytu są ograniczone do minimum, a wniosek złożysz wygodnie, przez internet. Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać 200 000 zł, kwota ta rozkładana jest na nie więcej niż 10 lat. Środki wypłacane są bezpośrednio na wskazane rachunki kredytów, które chcesz skonsolidować. Oprócz tego, jeśli skorzystasz z dodatkowej gotówki na dowolny cel, T-Mobile przeleje pieniądze na Twój rachunek bankowy.

A jeśli masz już konto w tym banku, możesz ustawić automatyczną spłatę kredytu konsolidacyjnego, dzięki czemu nie będziesz musiał pamiętać nawet o tej jednej racie.

 

Dodaj Twój komentarz