czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych wrzesień 2019

Kredyty gotówkowe to jedne z najczęściej zaciąganych zobowiązań w bankach. Są one łatwo dostępne, w wielu przypadkach wystarczające jest okazanie jedynie dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach. Kredyty gotówkowe (zobacz pełną LISTĘ) mogą być przeznaczone na dowolny cel, są więc czasami dobrą alternatywą dla trudniej dostępnych kredytów samochodowych czy hipotecznych. Decydując się na taki produkt finansowy, warto zapoznać się z porównywarkami kredytów gotówkowych lub aktualnymi rankingami z różnych banków. Poniżej przedstawiamy wybrane oferty kredytów gotówkowych we wrześniu 2019 r.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W banku BNP Paribas maksymalna kwota kredytu gotówkowego, o jaką możemy wnioskować, to aż 200 000 zł. Długi jest okres kredytowania, wynosi on od 6 do aż 120 miesięcy. Decydujący się na kredyt gotówkowy w BNP Paribas, mogą liczyć na atrakcyjne RRSO. Wynosi ono 10,43%. Wnioskujący mają możliwość zdecydowania się na pakiety ubezpieczeń na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. O kredyt można wnioskować online, przez telefon lub w oddziałach banku.

Kredyt gotówkowy PKO BP

W PKO BP kredyt gotówkowy określany jest mianem pożyczki gotówkowej. Decydując się na nią, można liczyć na korzystne warunki umowy. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać w PKO BP to nawet 200 000 zł. Osoby, które są już klientami banku i wnioskują o kredyt przez aplikację IKO, mogą otrzymać pieniądze już kilkadziesiąt sekund po akceptacji wniosku. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 0%. RRSO zależne jest od wysokości pożyczanej kwoty. Na atrakcyjne warunki mogą liczyć ci, którzy nie są klientami PKO BP i decydują się na spłatę w ciągu roku. Wówczas RRSO może wynieść nieco powyżej 7%.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych Maj 2019

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank dostępnych jest kilka kredytów gotówkowych. W zależności od tego, na jaki się zdecydujemy, maksymalna kwota może wynosić nawet 300 000 zł. Wypłata gotówki może odbyć się nawet w 1 dzień. Aby uzyskać taki kredyt gotówkowy, wymaganych jest minimum formalności. Wystarczy przedstawić dowód osobisty i oświadczenie o dochodach. O kredyt należy wnioskować online lub w oddziale banku.

Kredyt gotówkowy ING Bank Śląski

W ING Banku Śląskim kredyt gotówkowy również występuje pod mianem pożyczki. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 160 000 zł. Wystarczające jest okazanie dowodu osobistego i zaświadczenia o zarobkach. Klienci posiadający konto w ING Banku Śląskim, formalności mogą załatwić przez Internet. Spłacać kredyt gotówkowy można nawet przez 8 lat. RRSO pożyczki gotówkowej w tym banku wynosi ok. 19%.

Kredyt gotówkowy w mBank

W mBank można skorzystać z promocji „Niska rata”, jeśli jest to nasz pierwszy kredyt gotówkowy w tym banku. Wówczas RRSO wynosi poniżej 15%. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować wynosi 150 000 zł, natomiast czas, w którym należy zobowiązanie spłacić to 120 miesięcy. Promocyjna prowizja za udzielenie kredytu przy kwocie do 50 000 zł to 6,90%, natomiast dla większych sum wynosi ona 3 450 zł.

 

Dodaj Twój komentarz