poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2019

Jeśli potrzebujesz dodatkowych środków, to kredyty gotówkowe [ zobacz pełną LISTĘ ] mogą być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Możesz przeznaczyć je na dowolny cel, nie musisz wyjaśniać we wniosku, w jaki sposób pozyskane od banku pieniądze zostaną wydane. Jednak znalezienie korzystnej oferty nie zawsze jest tak proste. Jeśli interesuje Cię kredyt online, mamy dla Ciebie kilka propozycji, którymi warto zainteresować się w sierpniu. Porównujemy warunki, analizujemy oprocentowanie oraz RRSO. Z pomocą naszego zestawienia oraz kalkulatora kredytowego o wiele łatwiej będzie znaleźć dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości kredyt przez internet.

Alior Bank – kredyt, pożyczka z mikrokosztami

Na początku chcielibyśmy Ci zwrócić uwagę na ciekawą, wakacyjną ofertę Alior Banku – to pożyczka z mikrokosztami. Na czym polega? Za każde pożyczone 1000 zł zapłacisz średnio 6 zł miesięcznie. Jest to łatwe, wygodne w liczeniu.

Kredyt gotówkowy w Alior Banku może zostać zaciągnięty na okres od 2 do 5 lat. A jaka jest maksymalna suma środków, którą uzyskasz w ten sposób? 200 tys. zł. Choć oczywiście, ostateczna wysokość zobowiązania będzie zależeć od tego, o ile zawnioskujesz, oraz jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Ile natomiast wynosi RRSO? 13,7%.

zobacz także:  Jak umorzyć kredyt studencki?

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Na korzystne warunki w sierpniu możesz liczyć także w BNP Paribas. Obecnie RRSO kredytu gotówkowego do 200 tys. zł wynosi 10,43%. Pieniądze możesz oczywiście przeznaczyć na dowolny cel, lecz co może być istotne – wstępną decyzję uzyskasz przez telefon. Dzięki temu nie będziesz musiał długo czekać, aby dowiedzieć się, jakie są szanse na przyznanie kredytu.

PKO Bank Polski i Mini Ratka

Jedną z najbardziej popularnych ofert PKO Banku Polskiego jest kredyt o nazwie Mini Ratka. Jakie są jego warunki w sierpniu? Do kwoty 24 tys. zł nie musisz dostarczać zaświadczeń. Co istotne, do tej sumy wliczają się również koszty kredytowe. Pieniądze możesz uzyskać szybko, bez zbędnych formalności, a wypłata gotówki może nastąpić nawet w dniu wypełnienia wniosku.

Jeśli potrzebujesz większej sumy, PKO może przyznać do 200 tys. zł, znowu wraz z kredytowanymi kosztami. Natomiast Mini Ratka nie może być niższa niż 1000 zł.

Tani kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Ofertę taniego kredytu gotówkowego możesz znaleźć w banku Santander. RRSO dla przykładu reprezentatywnego jest tam na poziomie 10,39%. Warto zwrócić uwagę na to, że bank nie pobiera prowizji, co zmniejsza koszty zobowiązania. Zachęca klientów również tym, że wymaga minimum formalności, a wypłata gotówki może nastąpić w ciągu jednego dnia.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych maj 2020

Kredyt online w T-Mobile Usługi Bankowe

Warto pamiętać o tym, że znana sieć komórkowa T-Mobile oferuje również usługi bankowe. W ich ramach proponuje swoim klientom szybki kredyt gotówkowy o RRSO wynoszącym 16,52%. Bank nie wymaga dostarczenia zaświadczenia o dochodach, aczkolwiek zaznacza, że będzie weryfikować historię klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Ponadto wszystko można załatwić online, bez wychodzenia z domu, a wypłata pieniędzy często następuje w jeden dzień od zawarcia umowy.

 

Dodaj Twój komentarz