czwartek, 18 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych czerwiec 2020

Kredyty gotówkowe to zobowiązania, które można przeznaczyć na dowolny cel. Nie każdy bank wymaga przedstawiania przeznaczenia pozyskanych środków. Kredyty gotówkowe [pełna LISTA tutaj] są łatwo dostępne w porównaniu do kredytów hipotecznych. Niektóre banki proponują też pożyczki gotówkowe, które są bardzo podobne do kredytów. Zazwyczaj ubieganie się o taki produkt finansowy nie wymaga wielu formalności, często można załatwić je przez internet. Pomocne w wyborze są rankingi i porównywarki kredytów gotówkowych, za pomocą których można przeanalizować oferty banków. Gdzie warto wziąć kredyt gotówkowy w czerwcu 2020 r.?

Kredyt gotówkowy Santander

W Santander klienci mogą liczyć na kredyt gotówkowy w wysokości nawet 300 000 zł. Spłatę rat można rozłożyć aż na 120 miesięcy. Pozyskane pieniądze przeznacza się na dowolny cel, może być nim nawet spłata innych zobowiązań. Aby otrzymać kredyt gotówkowy w Santander, należy mieć ukończone 18 lat, mieć pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych oraz stałe i udokumentowane źródło dochodu. Konieczna jest również dobra zdolność kredytowa. Ponadto kredyt uzyskają jedynie osoby mieszkające i pracujące w Polsce.

zobacz także:  Kredyty gotówkowy na oświadczenie - na czym polega?

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W BNP Paribas klienci mogą liczyć na kredyt gotówkowy w wysokości do 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi nawet 10 lat. O takie zobowiązanie wnioskować mogą maksymalnie dwie osoby. Pozyskane środki przeznaczyć można na dowolny cel. Warto wcześniej sprawdzić, czy ma się odpowiednią zdolność kredytową. Wniosek można złożyć online, w oddziale banku lub telefonicznie, dzwoniąc na infolinię.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

W Credit Agricole dostępny jest kredyt gotówkowy do kwoty 100 000 zł. Raty można rozłożyć na 120 miesięcy. Przy wyborze kredytu w Credit Agricole można mieć pewność, że rata nie wzrośnie. Aby zaciągnąć zobowiązanie w tym banku, możliwe jest wypełnienie wniosku online. Następnie doradcy dokonują telefonicznej weryfikacji klienta i podpisywana jest umowa kredytowa. O kredyt można też wnioskować, odwiedzając oddział banku lub dzwoniąc na infolinię. Chcąc uzyskać kredyt gotówkowy w Credit Agricole, trzeba mieć co najmniej 21 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, zdolność kredytową oraz stałe dochody.

Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy

Wśród produktów finansowych Banku Pocztowego znajduje się kredyt gotówkowy. Jest on określony jako „Oferta Stałej Ceny”. Maksymalnie można wnioskować o kwotę 200 000 zł. Okres kredytowania wynosi 120 miesięcy. Środki pozyskane w ramach kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym mogą być przeznaczone na dowolny cel. Wniosek złożyć można przez internet, telefon lub w placówce banku. O kredyt wnioskować można indywidualnie, z żoną/mężem lub z dowolną osobą. Wysokość kwoty, o jaką można ubiegać się w Banku Pocztowym, jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta, warto więc sprawdzić ją jeszcze przed wypełnieniem wniosku o kredyt gotówkowy.

 

Dodaj Twój komentarz