środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Top 5 darmowych kont osobistych

Wyciąganie portfela z kieszeni

Chcesz założyć konto osobiste w banku, a przy tym nie ponosić dodatkowych kosztów i mieć darmowe przelewy? Poniżej przedstawiamy subiektywny ranking darmowych kont osobistych, na które warto zwrócić uwagę.

Konto osobiste w mBank

Konto osobiste w mBank jest często wybierane, głównie ze względu na bardzo korzystne dla klienta warunki. Za otwarcie i prowadzenie rachunku, za wypłaty kartą od 100 zł w bankomatach Euronet, Planet Cash i BZ WBK, przelewy internetowe w złotówkach oraz kartę debetową przy 5 transakcjach miesięcznie nie płaci się nic. Konto jest darmowe. W dodatku podczas każdej płatności mogą być automatycznie odkładane drobne kwoty, które przeznaczane są na subkonto nazwane „Moje cele”, dzięki któremu można oszczędzać. Ponadto, nagradzane jest aktywne korzystanie konta osobistego. Można otrzymać za to specjalne premie, np. za płatności BLIKIEM.

Konto osobiste w Millennium

W Millennium założyć można darmowe konto osobiste 360’. Za prowadzenie konta, kartę, wypłaty z bankomatów, przelewy krajowe internetowe i mobilne, przelewy na e-mail lub telefon, realizacje zleceń stałych i polecenia zapłaty nie płacimy nic, wszystko jest darmowe, jeśli co miesiąc wpływy na konto wynoszą minimum 1000 zł. Decydując się na konto 360’ istnieje możliwość skorzystania z Pakietu Bardzo Pomocnego, w którym oferowane są usługi domowe, IT, a nawet medyczne.

zobacz także:  Ranking kont osobistych luty 2020

Konto osobiste w Getin Bank

Konto osobiste w Getin Bank jest darmowe, jeśli w miesiącu dokonana zostanie jakakolwiek płatność. Konto Proste Zasady to bezpłatne wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce, prowadzenie konta, a także wydanie i obsługa karty. Istnieje możliwość skorzystania także z Pakietu Niezawodnego, w którym znaleźć można usługi medyczne oraz Assistance domowe (pomoc fachowców w razie awarii, zdarzeń losowych lub kradzieży np. telefonu).

Konto osobiste w PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski popularne jest Konto Za Zero. Decydując się na nie, nie płacimy nic za prowadzenie konta, jeśli mamy do niego kartę, za kartę jeśli miesięcznie wykonywane są transakcje na co najmniej 300 zł, za wypłaty z bankomatów PKO Bank Polski. W ofercie banku dostępne jest także PKO Konto dla Młodych, które mogą założyć osoby między 18. a 26. rokiem życia. Jest ono w pełni internetowe i mobilne. Młodzi mają za darmo prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Konto osobiste w Nest Bank

Nest Bank zwyciężył w rankingu kont osobistych w 2017 roku. Wszystko za sprawą całkowicie darmowego konta. 0 zł płaci się bowiem za prowadzenie konta (nie są wymagane żadne transakcje), za wydanie i użytkowanie karty, za wypłaty gotówki z bankomatów w całej Polsce. Nest Bank oferuje także inne produkty bankowe, między innymi Nest Konto Waluta – szczególnie przydatne podczas zagranicznych podróży, czy Nest Konto z Nest Lokatą Witaj, gdzie nowi klienci mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące nawet 4% w skali roku.

zobacz także:  Ranking kont osobistych Kwiecień 2019

 

Szukasz darmowego konta osobistego, w którym wypłaty we wszystkich bankomatach będą bezpłatne? Zobacz tu całą listę kont osobistych w największych bankach w Polsce.

komentarze 2

  1. regig058 pisze:

    Teraz wszyscy się prześcigają w darmowych kontach, ale banki i tak robią swoje, żeby na tym zarobić, bo każde takie konto (albo większość) ma przecież pewne kruczki – żeby było za zero trzeba spełniać konkretne warunki.

  2. minka pisze:

    Otóż to – konto jest darmowe, jeśli… To słowo klucz. Czasami np. okazuje się, że za kartę trzeba zapłacić albo chociaż dokonać nią płatności na jakąś kwotę. Zdarza się, że pensja o określonej wartości musi wpłynąć itp.

Dodaj Twój komentarz