niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Sexshop dla katolików!

Buty i bukiet ślubny na krześle

Mogłoby się wydawać, że takie punkty jak sex-shopy przeznaczone są raczej dla ludzi wyzwolonych i lubiących eksperymenty, okazuje się jednak, że nie tylko tacy korzystają z takich sklepów. Kilka lat temu powstał sex-hop dla katolików, który bierze pod uwagę potrzeby religijnych osób. Co o nim wiadomo i czym różni się on od tradycyjnych sex-shopów?

Katolicki sex-shop

Pierwszy katolicki sex-shop pojawił się oczywiście w Internecie. Nie od dzisiaj wiadomo, że w sieci ludzie pozwalają sobie na więcej, jak się okazuje, nawet ci głęboko wierzący. Już z założenia miało w nim nie być treści pornograficznych. Celem powstania takiego sklepu internetowego było zadbanie o życie seksualne małżeństw, które jednak kierują się nauką chrześcijańską. Dla przeciętnego człowieka jest to oczywiście sprzeczne ze wszystkimi gadżetami, jakie są sprzedawane w popularnych sex-shopach, które nie są ukierunkowane na konkretnych odbiorców. Okazuje się jednak, że ludzie wierzący również znajdą coś dla siebie, ale w dopasowanych do ich potrzeb sklepach.

zobacz także:  Jak kupić auto za granicą? Formalności i opłaty podczas samodzielnego sprowadzania samochodu z zagranicy.

Oferta katolickiego sex-shopu

Oferta katolickiego sex-shopu jest bardzo zróżnicowana, jednak respektuje ona założenia Kościoła Katolickiego. Skierowana jest ona do małżeństw, które chcą zadbać o jakość swojego życia seksualnego. Zamiast kolorowych czasopism z roznegliżowanymi kobietami można znaleźć tam książki i audiobooki, które pomagają związanym ze sobą parom odkrywać swoją seksualność i dążyć do posiadania potomstwa. To właśnie na prokreację nastawione są katolickie sex-shopy. Książki dostępne w ofercie sklepów koncentrują się na kobiecym cyklu, naprotechnologii, teologii ciała i ogólnie o seksualności małżeńskiej.

Wśród produktów sex-shopów dla katolików znaleźć można również żele do masażu, olejki do kąpieli, ale i zestawy na romantyczny wieczór, np. podgrzewacze na świece, czekoladowe farby do ciała czy mydlane róże, które pomagają stworzyć wyjątkowy, intymny nastrój. Ponadto, dostępne są różne lubrykanty, które mają wspomóc małżonków podczas upojnej nocy oraz środki na wzmocnienie libido, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Gry małżeńskie

Dużą popularnością w sex-shopach dla katolików cieszą się różnego rodzaju gry małżeńskie. Jedna z nich jest w formie kart, które dzielą się na określone kategorie, np. Relacje, Seks, Dzieci. Dzięki takiej grze małżonkowie są w stanie poznać swoje potrzeby i oczekiwania względem istotnych w życiu kwestii. Interesującą propozycją dla par są także świecące kości miłości z nazwami różnych części ciała i pieszczotami. Są fluorescencyjne po to, by można było używać ich w ciemności.

zobacz także:  McDonald's polski VS amerykański - czego nie ma w polskich restauracjach McDonald's?

Bielizna w sex-shopie dla katolików

W sex-shopie dla katolików można znaleźć także seksowną bieliznę, która ma działać na męża pobudzająco. Nie może być ona jednak tak ordynarna jak ta zakupiona w tradycyjnych sex-shopach, jednak dopuszczalne są koronki. Dostępne są także seksowne sukienki na ramiączkach, stringi i bokserki dla mężczyzn.

komentarze 3

  1. Aneta Król pisze:

    Szczerze mówiąc temat ten bardzo mnie zdziwił, nie sądziłam, że mogą istnieć sexshopy dla katolików, to wydaje się wręcz nierealne, ale jak widać rzeczywiście istnieje. Sama nazwa ma przyciągać uwagę, ale tak naprawdę założenie jest zupełnie inne niż standardowe sexshopy.

  2. Tadeusz R. pisze:

    No cóż, nazwa musi przyciągać. Gdyby ktoś określił ten sklep jako gadżeciarnia dla katolików czy coś takiego to raczej nikt by tam nie zajrzał 😉

  3. Tina pisze:

    A ja w sumie nie rozumiem, dlaczego istnienie sexshopów dla katolików miałoby być nierealne? Przecież kościół katolicki nigdy nie zakazywał seksu, wręcz przeciwnie, namawia do posiadania dzieci, więc w jaki inny sposób je spłodzić, jak nie przez seks? W ogóle kwestia seksualności małżonków jest istotna i nawet w trakcie nauk przedślubnych dużo się mówi na ten temat, także zupełnie mnie to nie dziwi.

Dodaj Twój komentarz