środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych kwiecień 2020

Kredyty hipoteczne to często jedyne rozwiązanie dla osób, które marzą o zakupie własnych czterech kątów, lecz nie posiadają środków umożliwiających zrealizowanie tego projektu. Jednak aby dostać tak wysokie zobowiązanie, należy spełnić wiele warunków, a pytanie, jak dostać kredyt hipoteczny, spędza sen z powiek wielu osobom. Dlatego przedstawiamy kredyty hipoteczne [pełna LISTA tu] oraz pokrótce opisujemy wymagane przez bank warunki. Dzięki temu zorientujesz się w aktualnej ofercie, zobaczysz, czy w kwietniu 2020 obowiązują dodatkowe rabaty, promocje. Przekonaj się, w jakim banku kredyt hipoteczny jest możliwy.

1. Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym

Bank Citi Handlowy umożliwia finansowanie nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego, przy czym kwota kredytu hipotecznego może wynieść nawet do 3 000 000 zł. Ze względu na konieczność posiadania wkładu własnego, będzie to nie więcej niż 80% wartości nieruchomości.

RRSO dla kredytu hipotecznego wynosi 3,64%, aczkolwiek trzeba pamiętać, że jest to tylko przykład reprezentatywny, a ostateczny koszt zobowiązania będzie się różnić w zależności od tego, jakie warunki zostaną ci przedstawione. Dużym ułatwieniem jest fakt, że na stronie Citi Handlowego znajduje się kalkulator kredytu hipotecznego, z którego pomocą możesz obliczyć wysokość potencjalnej raty.

zobacz także:  Ile ludzi mieszka w Warszawie, Krakowie, Poznaniu... TOP 20 miast i liczby mieszkańców

Ponadto wstępną analizę wniosku otrzymujesz w przeciągu 4 dni, natomiast ostateczną decyzją kredytową najpóźniej w 21 dniu od złożenia wniosku.

2. Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

W BNP Paribas możesz otrzymać kredyt hipoteczny o minimalnej wysokości 50 000 zł, z oprocentowaniem zmiennym od 3,50% w skali roku. Jeśli spełnisz warunki, bank może nie pobierać prowizji oraz dodatkowo przyznać ci środki do 15% kwoty kredytu na dowolny cel.

Co jeszcze warto wiedzieć o tej ofercie? Istnieje możliwość zawieszenia spłaty rat, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji, a także refinansowania środków zainwestowanych w nieruchomość do 12 miesięcy wstecz.

Oprócz tego kredyt dostępny jest w kilku wariantach – w ofercie standardowej (bez ubezpieczenia na życie i z prowizją), ofercie z pakietem ubezpieczeń na życie/utratę pracy (bez prowizji) i w ofercie z niską marżą (bez prowizji oraz z ubezpieczeniem na życie).

3. Kredyt hipoteczny w mBanku „Wiosenna przeprowadzka”

Aktualnie w mBanku trwa promocja na kredyt hipoteczny „Wiosenna przeprowadzka”, która umożliwia obniżenie marży zobowiązania. Aby z niej skorzystać, trzeba spełnić dwa wymagania – otrzymywać wynagrodzenie na rachunek w mBanku, a także przystąpić do ubezpieczenia na życie na okres co najmniej 5 lat od dnia uruchomienia kredytu hipotecznego.

zobacz także:  Ile kosztuje laweta za kilometr?

Jakie są pozostałe warunki? Okres kredytowania wynosi do 420 miesięcy, czyli maksymalnie 35 lat, natomiast minimalna kwota przyznanych środków to 150 000 zł. Możliwa jest wcześniejsza spłata zadłużenia, a także zawieszenie płatności rat kapitałowych do 6 miesięcy.

Ciekawą opcją jest zaciągnięcie kredytu na zakup lokalu użytkowego do 200 mkw, przeznaczonego pod wynajem, w sytuacji, gdy nie prowadzisz działalności gospodarczej.

 

Dodaj Twój komentarz