piątek, 19 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych październik 2020 

Niski poziom stóp procentowych sprawia, że kredyty hipoteczne [tu pełna LISTA] kuszą w październiku atrakcyjnymi warunkami. Jednak korzystne oprocentowanie to nie koniec dobrych wiadomości. Banki ograniczają formalności do minimum, umożliwiają załatwienie części z nich przez internet, bez wychodzenia z domu. Wakacje kredytowe, brak opłaty za wcześniejszą spłatę zobowiązania – co jeszcze znajdziesz w ofertach kredytów hipotecznych? Sprawdzamy najciekawsze produkty bankowe, a także analizujemy, co trzeba zrobić, aby uzyskać finansowanie na twoje nowe mieszkanie lub dom.

Kredyt hipoteczny w Millenium

Jesteś ciekaw obecnych promocji w bankach? W takim razie dobrze trafiłeś, bo już na samym początku mamy dobrą informację – w Millenium możesz wybrać kredyt hipoteczny z prowizją w wysokości 0%.

Sfinansować możesz do 90% wartości nieruchomości, a jeśli dodatkowo jesteś aktywnym klientem banku, możliwe jest obniżenie marży do 0,5%. Kredytobiorcom, którzy zdecydują się na tę ofertę i podpiszą umowę z Millenium na kredyt hipoteczny, będą przysługiwać wakacje kredytowe raz w roku – teraz chwilowe problemy finansowe to… nie problem.

Kredyt hipoteczny w ING

Ciekawą opcję zaproponował ING Bank Śląski – to możliwość zdalnego wnioskowania o przyznanie finansowania na cztery kąty z zaledwie jedną wizytą w oddziale! Jak to działa? Zostawiasz swój numer telefonu na stronie banku i następnie czekasz na rozmowę z doradcą, z którym wspólnie wypełnisz wniosek. Następnie ING przekaże listę wszystkich wymaganych dokumentów, a ty, gdy już je zgromadzisz, możesz przesłać je przez internet. Bank, po przeanalizowaniu zdolności kredytowej, powiadomi cię o decyzji i jeśli będzie pozytywna, dostaniesz wzór umowy. Dopiero na tym etapie konieczna będzie wizyta w oddziele, celem sfinalizowania transakcji.

zobacz także:  Kredyt na działkę - jakie możliwości dają banki?

Ale to jeszcze nie wszystko. Aktualnie trwa promocja „Jesienna wyprzedaż”, a także możliwe jest skorzystanie z ekokredytu hipotecznego, na którego preferencyjne warunki się załapiesz, jeśli planujesz budowę lub zakup domu energooszczędnego.

Kredyt hipoteczny w PKO Banku Polskim

Nie da się ukryć, że jednym z liderów kredytów hipotecznych w Polsce jest bank PKO, dlatego nie sposób byłoby nie wspomnieć o jego ofercie. I możliwości masz tutaj aż dwie.

Pierwsza z nich to Kredyt Własny Kąt Hipoteczny. Jest to produkt, który już wielokrotnie został nagrodzony w rankingu Złoty Bankier. Jakie korzyści oferuje? Przez 5 lat możesz mieć oprocentowanie ze stałą lub zmienną stopą.

Z pomocą PKO sfinansujesz do 80% wartości nieruchomości. Jeśli w trakcie spłacania zobowiązania twoja sytuacja finansowa będzie niestabilna, możesz nawet do 36 miesięcy skorzystać z karencji, czyli zawieszenia spłaty kapitału.

I tak jak ING, PKO przygotował specjalną ofertę kredytu w „zielonej odsłonie” dla tych, którzy chcą zamieszkać w domu energooszczędnym. Jeśli spełnisz warunki wskazane w regulaminie promocji, marża kredytu zostanie obniżona.

Wcześniej pisaliśmy o dwóch opcjach – w PKO jest także Kredyt Hipoteczny MIX. Czym się różni? Pozwala zarówno na sfinansowanie potrzeb mieszkaniowych, dowolnych celów niezwiązanych z prowadzoną działalnością hipoteczną, jak i spłatę innych kredytów hipotecznych oraz pozostałych zobowiązań.

 

Dodaj Twój komentarz