poniedziałek, 15 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych wrzesień 2020

Samochód się zepsuł, mieszkanie zostało zalane lub wydatki związane z rozpoczęciem roku szkolnego cię przerosły? Na małe i duże kłopoty finansowe jest rozwiązanie – to kredyt gotówkowy. Możesz zaciągnąć go zarówno na kwotę 1 000 zł, jak i 50 000 zł, wszystko zależy od twojej zdolności kredytowej. Aby jednak nie przepłacać, dobrze jest wybrać korzystną ofertę. Jak to zrobić? Przedstawiamy kredyty gotówkowe [tu pełna LISTA], na które warto zwrócić uwagę we wrześniu 2020 roku. Jednocześnie pamiętaj, że warunki pożyczki bankowej zawsze możesz negocjować. Zobacz, gdzie wymagania są niewielkie, a wszelkie formalności załatwiasz online.

1. Pożyczka gotówkowa w City Handlowy

We wstępie pisaliśmy, że kredyt gotówkowy to rozwiązanie zarówno na małe, jak i duże kłopoty finansowe i od razu chcielibyśmy to potwierdzić, ponieważ w City Handlowym możesz pożyczyć nawet do 150 000 zł na dowolny cel. Jednocześnie okres kredytowania wynosi do 8 lat. A RSSO? To 9,65%. Jest tylko jeden „haczyk” – oferta ta dotyczy wyłącznie nowych klientów banku, nie każdy będzie więc mógł z niej skorzystać.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych lipiec 2020

Jeśli dalej jesteś zainteresowany tą pożyczką, to z pewnością ucieszy cię też informacja, że kredyt możesz załatwić online, bez wychodzenia z domu. Natomiast formalności ograniczają się do załączenia do wniosku 3-miesięcznego wyciągu z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie.

2. Pożyczka na selfie z Alior Banku

Potrzebujesz szybkiej gotówki, najlepiej bez zbędnych wizyt w banku? Alior ci to umożliwi, ponieważ do swojej oferty wprowadził pożyczkę „na selfie”. O co w tym chodzi? Identyfikację klienta przeprowadza się za pomocą aparatu w telefonie, dzięki czemu wszystko jest proste i bezpieczne.

Umowę możesz zawrzeć zdalnie, co dotyczy zarówno nowych, jak i obecnych klientów.

3. Kredyt gotówkowy online w Santander Consumer Bank

Równie prosty i szybki kredyt gotówkowy online uzyskasz w Santander Consumer Bank. Co więcej, pieniądze mogą zostać przesłane na twoje konto nawet w ciągu 24 godzin, aczkolwiek tutaj zaznaczamy, że wszystko zależy od twojej zdolności i czasu, w jakim zostanie podjęta decyzja kredytowa.

W Santander to ty możesz zadecydować, jaka będzie wysokość raty, a zasady przyznawania kredytu są jasne. Formalności zostały ograniczone do minimum, klient ma pełny dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej. A w jaki sposób bank potwierdza tożsamość? Na podstawie zwrotnego przelewu w wysokości 1 zł. Obecnie jest to standard na rynku, aczkolwiek może powodować wydłużenie całego procesu.

zobacz także:  Najlepsze oferty kont osobistych, dodatkowe benefity za otwarcie ROR

4. Kredyt bez wychodzenia z domu w BNP Paribas

Jak widać, banki prześcigają się w ofertach kredytów bez wychodzenia z domu i nie inaczej jest w przypadku BNP Paribas. Możesz w nim uzyskać kredyt na dowolny cel do 30 000 zł, ze stałą ratą. Aby złożyć wniosek, wystarczy zadzwonić na infolinię lub uzupełnić formularz elektroniczny.

5. Mini Ratka online w PKO Banku Polskim

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć też jednej z najpopularniejszych ofert kredytowych, czyli Mini Ratki w PKO Banku Polskim. Od razu zaznaczymy, że nie musisz posiadać konta w tym banku, aby móc skorzystać z pożyczki, a potwierdzanie danych obywa się poprzez wykonanie przelewu na 1 zł.

Klasyczna Mini Ratka ma też swoją wersję online – pożyczkę w kwocie do 4 500 zł podpiszesz bez wychodzenia z domu.

 

Dodaj Twój komentarz