piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych lipiec 2020

Kredyt gotówkowy na dowolny cel pomoże ci sfinansować remont domu, zakup sprzętu elektronicznego czy wymarzone wakacje. Do tego możesz zaciągnąć go, nie wychodząc z domu. Jak? Składając wniosek online, a resztę formalności dopełniając telefonicznie lub również poprzez internet. Gdzie jest to możliwe? Sprawdź kredyty gotówkowe [tu pełna LISTA], które znalazły się w naszym rankingu za lipiec 2020. Przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem oferty, a także letnie promocje. Zapoznaj się z rankingiem i nie zapomnij skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych, w której znajdziesz jeszcze więcej produktów.

Mini Ratka Online w PKO

Mini Ratka to jedna z najpopularniejszych ofert kredytów gotówkowych na rynku. Teraz możesz zaciągnąć ją całkowicie online, bez wychodzenia z domu i narażania się na kontakt z innymi ludźmi w czasie panującej epidemii. Jakie są jej warunki?

Mini Ratkę Online możesz otrzymać do 4 500 zł. Jak bank potwierdza twoją tożsamość? Wystarczy, że dokonasz przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Co istotne, nie musisz być klientem PKO Banku Polskiego, aby móc skorzystać z tej oferty. Pożyczkę możesz spłacać od 2 do 96 miesięcy, a jeśli zdecydujesz się na wcześniejsze uregulowanie zadłużenia, nic dodatkowo nie zapłacisz.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych czerwiec 2020

Kredyt bez wychodzenia z domu BNP Paribas

Ofertę kredytu bez wychodzenia z domu znajdziesz również w BNP Paribas. Kiedy warto z niej skorzystać? Na pewno w sytuacji, gdy potrzebujesz większej sumy środków, ponieważ w ten sposób możesz uzyskać nawet do 30 000 zł.

Kredyt jest oczywiście przyznawany na dowolny cel, natomiast rata jest stała. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków lub twojej zdolności kredytowej, wypełnij formularz dostępny na stronie banku (lub, korzystając z naszej porównywarki, kliknij „Złóż wniosek”), a jego pracownicy do ciebie oddzwonią.

Szybki kredyt gotówkowy w Santander

Santander przygotował w lipcu niemałą promocję dla obecnych i nowych klientów – to szybki kredyt gotówkowy do 30 000 zł z prowizją 0%. Nie tylko nie musisz wychodzić z domu, aby skorzystać z oferty, ale też nie jest konieczne zakładanie konta w tym banku. Wystarczy, że zostawisz swój numer, porozmawiasz z doradcą o szczegółach i zaakceptujesz warunki, a po sfinalizowaniu umowy pieniądze zostaną przelane na twoje konto. Przy czym wypłata gotówki następuje nawet w 1 dzień.

O czym jeszcze warto wiedzieć? Minimalna kwota, o którą można zawnioskować to 4 000 zł. Kredyt można spłacić w maksymalnie 120 ratach, przy czym jest opcja wakacji kredytowych.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych kwiecień 2020

Pożyczka Fit w Kasie Stefczyka

Pożyczka Fit to tak naprawdę pożyczka konsolidacyjna, z której pomocą spłacisz inne zobowiązania. Decydując się na nią, nic nie zapłacisz za prowizję, a będziesz mógł skorzystać z wakacji kredytowych. Czemu warto się nią zainteresować? Ponieważ jest to jeden z najtańszych kredytów konsolidacyjnych na rynku.

Pożyczka z mikrokosztami w Alior Banku

Na koniec chcielibyśmy przedstawić pożyczkę z mikrokosztami w Alior Banku. Jej zasady są bardzo proste – za każdy pożyczony 1 000 zł zapłacisz maksymalnie 6 zł miesięcznie. Jak stwierdza sam Alior Bank, to kredyt na mikro i makro potrzeby, który załatwisz bez wychodzenia z domu. Weryfikacja tożsamości może odbyć się za pomocą smartfona – konsultant wyjaśni, na czym to polega i jak przebiega. Natomiast po zawarciu umowy, środki zostaną przelane na twoje konto.

 

Dodaj Twój komentarz