piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych sierpień 2020

Kredyt gotówkowy najczęściej zaciągany jest na pilne i niezbędne wydatki. Może to być remont, zakup samochodu, AGD, wakacje itp. Wymagania banków co do przyznania takiego produktu finansowego nie są zbyt wygórowane. Wystarczy mieć zadowalającą zdolność kredytową i dobrą historię kredytową. Kredyt gotówkowy znajduje się w ofercie wielu banków, niektóre świadczą podobne do nich pożyczki gotówkowe. Przed wyborem takich produktów, należy uważnie je przeanalizować. Kredyty gotówkowe [tu pełna LISTA] różnych banków porównasz w aktualnych rankingach internetowych. Gdzie warto zaciągnąć takie zobowiązanie w sierpniu 2020 roku?

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank oferuje kilka kredytów gotówkowych, można o nie wnioskować online lub przez telefon. Pierwszy to „Kredyt bez wychodzenia z domu”. Pieniądze na koncie mogą pojawić się jeszcze tego samego dnia. RRSO tego produktu to 21,16%. Wysokość raty dopasowana jest do możliwości klienta. Drugi to „Mistrzowski kredyt gotówkowy”. Można zaciągnąć go telefonicznie lub w oddziale banku. RRSO jest stałe i wynosi 10,13%. W ten sposób kredytobiorca może otrzymać do 50 000 zł. Jest jeszcze trzeci produkt, po prostu „Kredyt gotówkowy”. Decyzja o jego przyznaniu bądź odmowie zapada nawet w 15 minut. RRSO takiego kredytu wynosi 21,16%.

zobacz także:  Co to jest pośrednik kredytowy, na czym polega współpraca z pośrednikiem kredytowym?

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W BNP Paribas dostępny jest kredyt gotówkowy na dowolny cel, maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Kwota, o jaką można wnioskować to od 1 000 zł do nawet 200 000 zł. RRSO kredytu gotówkowego w BNP Paribas to 11,38%. Jak starać się o takie zobowiązanie? Wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie razem z konsultantem wypełniony zostanie wniosek kredytowy lub przyjść do oddziału banku. Co ważne, akceptowane są różne źródła dochodu, w tym umowa o pracę, emerytura, renta, umowa zlecenie czy działalność gospodarcza.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

W Credit Agricole kredyt gotówkowy można zaciągnąć na 100 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami. Okres kredytowania da się rozłożyć nawet na 120 rat. Chcąc uzyskać taki produkt, nie jest konieczne wychodzenie z domu. Wystarczy zadzwonić na infolinię banku lub wypełnić wniosek online. Trzeba też spełnić określone warunki. Kredyt gotówkowy otrzyma osoba, która ma nadany PESEL, ma co najmniej 21 lat, pełną zdolność do czynności prawnych, ma stałe dochody i dobrą zdolność kredytową.

zobacz także:  Wysokość emerytur w Polsce i w Niemczech. Czy żyjąc w Polsce można dostawać niemiecką emeryturę?

Kredyt gotówkowy mBank

W mBank kredyt gotówkowy można wziąć na kwotę od 500 zł do 180 000 zł. Prowizja pobierana jest jednorazowo, można obniżyć ją przez skorzystanie z promocji, we wniosku kredytowym należy wpisać kod CZAS. Starać się o kredyt można przez internet, osoby posiadające już inne produkty w banku, mogą skorzystać z aplikacji mobilnej. Dobrze wiedzieć, że możliwa jest karencja w spłacie rat kapitałowych. Spłacanie można zawiesić na 6 miesięcy. RRSO kredytu gotówkowego w mBank wynosi 16,94%. Stali klienci mogą liczyć na ofertę specjalną przygotowaną tylko dla nich, wówczas warunki uzyskania zobowiązania mogą być lepsze.

 

Dodaj Twój komentarz