piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych październik 2020 

Kredyt gotówkowy na dowolny cel to prosty sposób na to, aby sfinansować wymarzone przedsięwzięcie lub zdobyć środki na nagłe wydatki. W zależności od twojej zdolności kredytowej możesz uzyskać od banku od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych – umożliwiają to kredyty gotówkowe [pełna LISTA dostępna tutaj] znajdujące się w październikowej ofercie banków. Sprawdź, gdzie znajdziesz atrakcyjne promocje, a gdzie cały proces wnioskowania o kredyt może zostać przeprowadzony przez internet. Przedstawiamy najciekawsze według nas oferty banków w październiku 2020, a jeśli to dla ciebie za mało, skorzystaj z porównania dostępnego na dole.

Pożyczka z mikrokosztami w Alior Banku

Potrzebujesz pożyczki na mikro lub makro potrzeby? W obu przypadkach możesz zgłosić się do Alior Banku, gdzie obowiązują… mikro koszty! Warunki są bardzo proste, a średni miesięczny koszt za każdy pożyczony 1000 zł to maksymalnie 6 zł. Tak atrakcyjna oferta obowiązuje, gdy decydujesz się na kredyt gotówkowy z okresem spłaty od 55 miesięcy, przy czym okres kredytowania może trwać od 2 do 5 lat.

Co istotne, wszystkie formalności możesz załatwić online. A jak przebiega weryfikacja tożsamości, gdy nie jesteś klientem banku? Alior Bank umożliwia ciekawą opcję, czyli pożyczkę na selfie.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych marzec 2020

Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń w Santander

Szukasz kredytu bez zbędnych formalności? W takim razie konieczne zapoznaj się z ofertą banku Santander. Możesz uzyskać od 500 zł do nawet 100 000 zł i to ty decydujesz, na ile rat chcesz rozłożyć zobowiązanie (oczywiście, zostanie to jeszcze zweryfikowane pod kątem twojej zdolności kredytowej).

A wiesz, co jest najlepsze? Że pieniądze mogą pojawić się na twoim koncie nawet po 1 min od złożenia wniosku. Dodatkowo, jeśli skorzystasz z ubezpieczenia, obniżona zostanie prowizja. Oczywiście, nie w każdym przypadku okaże się to opłacalne – sprawdź warunki polisy oraz oceń, czy ci się przyda.

Kredyt do 30 tys. zł bez wychodzenia z domu w BNP Paribas

W BNP Paribas możesz uzyskać kredyt gotówkowy w wysokości maksymalnie 200 000 zł. Jeśli jednak będziesz wnioskować o kwotę do 30 000 zł, wtedy wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Kuszące, prawda?

Tak jak w Santander, skorzystanie z ubezpieczenia będącego zabezpieczeniem spłaty zobowiązania, będzie procentować niższą prowizją lub nawet jej brakiem.

Jesienny kredyt gotówkowy w mBanku

Warto wiedzieć, że w mBanku obowiązuje jesienna promocja. Jak z niej skorzystać? Podczas składania wniosku o przyznanie zobowiązania, wystarczy we wskazanym polu wpisać kod SZANSA. Obniży on prowizję za udzielenie kredytu gotówkowego nawet o 20%.

zobacz także:  Ubezpieczenia dla narciarzy – co trzeba wiedzieć?

O przyznanie środków możesz starać się online, w placówce banku lub dzwoniąc na mLinię.

Pożyczka gotówkowa w ING

Od 1 000 zł do 200 000 zł możesz uzyskać, starając się o pożyczkę gotówkową w ING. Od razu sprawdź ofertę z ubezpieczeniem, ponieważ wtedy oprocentowanie wynosi 6,70%, co może okazać się atrakcyjną opcją.

Oprócz tego warto wiedzieć, że wcześniejsza spłata zobowiązania nie jest obciążana żadnymi kosztami.

 

Dodaj Twój komentarz