czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm listopad 2019

Szukasz dofinansowania dla firm? Jedną z możliwości jest kredyt inwestycyjny czy kredyt obrotowy. Jednak znalezienie oferty, która jest korzystna i której warunki spełniasz, wcale nie jest takie proste. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ranking, który może być dla Ciebie podpowiedzią. A przy okazji mamy też kilka wskazówek dotyczących tego, na jakie warunki warto zwracać uwagę. Ponadto kredyty dla firm [pełna LISTA] możesz sprawdzić w porównywarce ofert, dzięki czemu dokładnie zbadasz rynek. Teraz natomiast przejdź do dalszej części artykułu, z której dowiesz się, gdzie po kredyt dla firm można udać się w listopadzie.

Citi Handlowy – kredyt dla firm w rachunku bieżącym

Citi Handlowy reklamuje się, że posiada kredyt w rachunku szyty na miarę Twojej firmy. Czy tak jest faktycznie? Sprawdzamy.

Na początku trzeba jednak zaznaczyć, że w ten sposób możesz uzyskać do 150 000 zł na dowolny cel, który związany jest z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa. Przy czym oferta ta skierowana jest wyłącznie dla tych osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą przez min. jeden pełny rok obrotowy i posiadają rezydencję podatkową w Polsce.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm grudzień 2019

A jakie są korzyści z tego produktu? Przede wszystkim niskie opłaty. Nic nie zapłacisz za rozpatrzenie wniosku, a także za rezygnację z kredytu przed zakończeniem umowy. Oprocentowanie naliczane jest tylko od wykorzystanej kwoty. Możesz też wybrać jeden z wariantów cenowych: standardowy, z niższą marżą lub z niższą prowizją.

I na koniec – formalności. A tych jest niewiele. Wniosek możesz wypełnić online, umowę dostarczy Ci kurier, przy nim musisz ją jedynie podpisać i od razu zwrócić. Nie musisz przedstawiać faktur, biznesplanów, a także korzystać z pomocy poręczycieli.

Natomiast jeśli nie posiadasz rachunku firmowego w Citi Handlowym, to zostanie on otwarty wraz z uruchomieniem kredytu, bez dodatkowych formalności.

Kredyt firmowy w Alior Banku

W ofercie Alior Banku znajduje się szybki kredyt – decyzję można uzyskać nawet w 20 min. Ale nie tylko to jest zaskakujące. Możliwe jest uzyskanie wysokich kwot finansowania. Mikrofirmy mogą liczyć na kredyt o wartości do 1 mln złotych, natomiast małe i średni firmy mogą zawnioskować o kwotę do 3 mln zł.

Jesteś zabieganym przedsiębiorcom? To żaden problem! Alior Bank oferuje dojazd do klienta na życzenie. A jakie dokumenty trzeba będzie przygotować? PIT za minimum 10 miesięcy działalności.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm sierpień 2019

Przy okazji warto zapoznać się z pozostałą ofertę tego banku. Dostępny jest kredyt w rachunku bieżącym, kredyt nieodnawialny na finansowanie bieżącej działalności, kredyt inwestycyjny, kredyt technologiczny i gwarancja de minimis.

Kredyt FAIR w Idea Banku

Oprócz tego w listopadzie koniecznie sprawdź kredyt FAIR w Idea Banku. Czemu warto zapoznać się z jego warunkami? Ponieważ oprocentowanie może wynosić 0% – koniecznie sprawdź, kiedy będzie to obowiązywać. Aczkolwiek i tak zapłacisz jednorazową prowizję wynoszącą 7,99%.

Limit w rachunku może wynosić do 500 000 zł. Aby móc wnioskować o tę formę finansowania, nie potrzebujesz zaświadczenia z ZUS i US, staż Twojej firmy musi natomiast wynosić min. 12 miesięcy – nie jest to więc kredyt dla nowych firm.

Oprócz tego zyskujesz platformę do wystawiania faktur, a także możliwość dodatkowego finansowania poprzez leasing lub faktoring.

 

Dodaj Twój komentarz