czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Lipiec 2019

Kredyt gotówkowy to stosunkowo łatwo dostępny rodzaj zobowiązania udzielany przez banki. Weryfikacja wnioskodawcy przebiega dosyć szybko, banki wymagają jedynie minimum formalności w porównaniu np. do kredytu hipotecznego. Gdzie najlepiej wziąć kredyt? Jakie banki mają godne uwagi oferty? W sprawdzeniu pomoże Ci => LISTA kredytów gotówkowych, dzięki której porównasz parametry takie jak oprocentowanie, RRSO, maksymalny okres kredytowania czy maksymalna kwota kredytowania. Poniżej przedstawiamy subiektywne zestawienie kredytów gotówkowych, którym warto przyjrzeć się w lipcu 2019 r.

Kredyt gotówkowy Eurobank

Kredyt gotówkowy w Eurobank można zaciągnąć na maksymalnie 150 000 zł. Jego przeznaczenie nie musi być ujawniane, pieniądze można wydać na dowolny cel. RRSO kredytu gotówkowego w Eurobanku wynosi 22,13%. Maksymalny okres kredytowania to 108 miesięcy. Na takie warunki kredytu hipotecznego w tym banku mogą liczyć ci, których wynagrodzenia lub świadczenia emerytalno-rentowne przelewane są regularnie na konto osobiste w Eurobanku.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas ma długi okres kredytowania, maksymalnie wynosi on 120 miesięcy. Bank udziela kredytu nawet na kwotę 200 000 zł. Pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. RRSO kredytu gotówkowego w BNP Paribas to 10,68%. Klient może dodatkowo zdecydować się na pakiety ubezpieczeń w razie nieprzewidzianych okoliczności. Wniosek o kredyt można zrobić online lub w stacjonarnym oddziale banku. Istnieje także możliwość wzięcia kredytu przez telefon.

zobacz także:  Praca za granicą a kredyt w Polsce, czy dostaniesz?

Kredyt gotówkowy PKO Bank Polski

Kredyt gotówkowy w PKO Bank Polski to popularna Mini Ratka. Kwota, o jaką można wnioskować w tym banku wynosi od 1 000 do 200 000 zł. Decydując się na mniejsze kwoty, takie do 24 000 zł, bank nie będzie wymagał zaświadczeń. Co ważne, wypłata gotówki może nastąpić jeszcze w dniu złożenia wniosku. O pożyczkę można starać się na różne sposoby, przez stronę internetową, aplikację IKO, w oddziale lub przez telefon.

Kredyt gotówkowy Santander

Kredyt gotówkowy znajduje się również w ofercie banku Santander. Maksymalna kwota kredytu wynosi tu 230 000 zł. RRSO takiego zobowiązania to ok. 10%. Wypłata gotówki może odbyć się w formie przelewu, przekazu pocztowego lub w kasie w oddziale. Wnioskować o kredyt można przez Internet, telefonicznie lub w oddziale banku.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole może maksymalnie wynieść nawet 255 000 zł. Okres kredytowania natomiast rozłożyć można na 120 rat. RRSO takiego zobowiązania wynosi ok. 10%. Banki wymagają przede wszystkim dowodu osobistego, potwierdzenia otrzymywanych dochodów, zaświadczenia z pracy lub ostatniego dowodu wypłaty świadczenia emerytalnego czy rentowego. Kredyt gotówkowy w Credit Agricole można dostać przez Internet, telefonicznie lub w oddziale banku. Możliwe jest również ubezpieczenie kredytu gotówkowego od nieprzewidzianych wypadków.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych październik 2019

Dodaj Twój komentarz