piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych kwiecień 2020

Kredyty gotówkowe wciąż są jednym z najpopularniejszych produktów finansowych, jakich udzielają banki. Przede wszystkim takie zobowiązania są łatwo dostępne. Nie są przy nich wymagane takie formalności jak przy kredytach hipotecznych. Banki oczywiście weryfikują klientów i sprawdzają ich zdolność kredytową, ale nie jest konieczne dołączanie wielu dokumentów. Kredyty gotówkowe [tu pełna LISTA] znajdują się w ofercie wielu banków. Różnią się między sobą wysokością oprocentowania, prowizją, maksymalną kwotą, o jaką można wnioskować. Dobrze jest korzystać z zestawień tych produktów finansowych, by sprawdzić, co banki mają aktualnie w ofercie. Gdzie warto wziąć kredyt gotówkowy w kwietniu 2020?

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W banku BNP Paribas można zaciągnąć kredyt gotówkowy na kwotę maksymalnie 200 000 zł. Nie jest wymagane podanie celu, na który przeznaczone zostaną pozyskane środki. Decydując się na ten produkt, zyskuje się stałą ratę na cały okres kredytowania. RRSO wynosi nieco powyżej 9%, a prowizja 0%. Na korzyść jest kilka możliwości wnioskowania o kredyt w BNP Paribas. Klient może zadzwonić na infolinię, złożyć wniosek przez Internet lub udać się do oddziału banku, by wnioskować o zobowiązanie bezpośrednio.

zobacz także:  Ile trwa rozpatrzenie wniosku o kredyt hipoteczny w PKO BP? Procedura kredytowa

Kredyt gotówkowy mBank

W mBank obowiązuje promocja na pierwszy kredyt gotówkowy. Klienci, którzy decydują się na takie zobowiązanie, mogą liczyć na prowizję 0%, RRSO wynosi około 10%. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować w ramach tej oferty to 100 000 zł. Zobowiązanie jest rozkładane na raty, które należy spłacać w okresie do 120 miesięcy, w zależności od warunków umowy. Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w mBank jest możliwe za pomocą infolinii, strony internetowej banku lub w oddziale.

Kredyt gotówkowy Santander

W Santander klient ma do wyboru kilka kredytów gotówkowych. Warto zwrócić uwagę na ofertę „Lżejsza rata”. RRSO tego zobowiązania to nieco powyżej 9%. W ramach tego kredytu można przenieść wszystkie dotychczasowe zobowiązania i uzyskać jedną, możliwą do spłaty ratę. Maksymalna kwota tego kredytu gotówkowego wynosi aż 300 000 zł. Zobowiązanie należy uregulować w terminie do 120 miesięcy. Co ważne, klienci mają możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłat rat kapitałowych nawet do 6 miesięcy.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

W Credit Agricole kredyt gotówkowy może wynosić do 150 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami. Jest on bez prowizji, a raty są stałe przez cały okres kredytowania. Maksymalny czas uregulowania zobowiązania wynosi 120 miesięcy. Decyzja o przyznaniu kredytu gotówkowego w Credit Agricole zapada nawet w ciągu 10 minut. Wniosek można złożyć online, możliwe jest także zaciągnięcie zobowiązania przez telefon lub w oddziale banku.

zobacz także:  Ranking kredytów hipotecznych czerwiec 2020

Kredyt gotówkowy Getin Bank

W Getin Bank dostępny jest kredyt gotówkowy z RRSO ok. 8%. Klienci mogą wnioskować o zobowiązanie w wysokości do 200 000 zł. Okres kredytowania, tak jak w konkurencyjnych bankach, wynosi 120 miesięcy. Uzyskaną w ten sposób gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel. O kredyt można ubiegać się na stronie Getin Bank lub w oddziale banku.

 

Dodaj Twój komentarz