wtorek, 16 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych styczeń 2020

Kredyty konsolidacyjne to produkty finansowe, które pozwalają na uniknięcie wpadnięcia w długi. Zaciągają je osoby, które mają kilka kredytów różnego rodzaju lub karty kredytowe i nie są w stanie spłacać wielu rat jednocześnie. Kredyty konsolidacyjne [pełna LISTA tutaj] pozwalają na spłacenie tych zobowiązań, a dzięki nim uzyskiwana jest jedna wspólna rata, która jest dopasowana do możliwości finansowych kredytobiorcy. Decydując się na tego rodzaju produkt finansowy, warto wcześniej sprawdzić rankingi kredytów konsolidacyjnych, by wybrać korzystną ofertę. Gdzie opłaca się zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w styczniu 2020 r.?

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank

W Alior Bank klienci mają możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego nawet na 10 lat. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować, wynosi do 200 000 zł. Dzięki takiemu kredytowi klient otrzymuje jedną, wygodną ratę. Środki wypłacane są nawet w ciągu 1 dnia od zawarcia umowy. RRSO kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank to 10,46%. Skonsolidować można pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, samochodowe oraz karty kredytowe. Bank akceptuje różne źródła dochodu, w tym także umowę o dzieło i umowę zlecenie.

zobacz także:  Ranking kredytów dla firm Czerwiec 2019

Kredyt konsolidacyjny w PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski możliwe jest wzięcie pożyczki konsolidacyjnej na spłatę kilku zobowiązań. Maksymalnie starać się można o kwotę 200 000 zł. Spłata kredytu powinna odbyć się w terminie do 10 lat. Prowizja za udzielenie zobowiązania wynosi 0%, natomiast RRSO ok. 10%. W PKO Bank Polski mając kredyt konsolidacyjny, wciąż można starać się o dodatkowe środki w wysokości do 25% wartości konsolidowanej kwoty. Kredyt konsolidacyjny może być wykorzystany na spłatę kredytów i pożyczek, w tym chwilówek i zobowiązań odnawialnych.

Kredyt konsolidacyjny w Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego wynosi 230 000 zł. Wypłata gotówki może odbyć się nawet w 1 dzień. Należy jednak liczyć się ze stosunkowo wysokim wskaźnikiem RRSO, bo ponad 17%. Spłata tego zobowiązania jest jednak rozłożona na dłuższy czas. Nie są wymagane żadne zabezpieczenia ani poręczyciele. Oferta ta dotyczy jednak obecnych klientów banku. Skonsolidować w Santander Consumer Bank można pożyczki i kredyty gotówkowe, kredyty konsumenckie, karty kredytowe, limity w ROR, kredyty samochodowe i hipoteczne.

zobacz także:  Kredyt na działkę - jakie możliwości dają banki?

Kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole

W Credit Agricole jest możliwość zaciągnięcia ponad 255 000 zł już z kredytowanymi kosztami. Decyzja o przyznaniu bądź odmowie zobowiązania podejmowana jest w ciągu 10 minut. Klienci mają też możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Na korzyść jest również minimum formalności. Bank zajmuje się przeniesieniem wszystkich zobowiązań. RRSO kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole wynosi nieco ponad 17%. Wniosek uzupełnić można na stronie internetowej banku. Następnie z wnioskodawcą skontaktuje się doradca w celu weryfikacji. Możliwe jest także złożenie wniosku w wybranej placówce banku.

 

Dodaj Twój komentarz