wtorek, 5 marca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2019

Kredyty gotówkowe to produkty, które zaciągnąć można na dowolny cel. Są łatwo dostępne, a weryfikacja klientów w ich przypadku przebiega błyskawicznie. Wysokość kwoty, o którą ubiegać się można w bankach, nie jest mała, niektóre instytucje oferują pożyczki nawet na 200 000 zł. A jak znaleźć tani kredyt gotówkowy? Najlepiej sprawdzając najnowsze oferty banków. Kredyty gotówkowe [pełna LISTA] porównać można korzystając z porównywarek kredytowych. Warto też zaglądać do rankingów kredytów gotówkowych i sprawdzać, gdzie są korzystne oferty w danym miesiącu. A gdzie opłaca się wziąć kredyt konsumpcyjny w grudniu 2019?

„Kosmiczna oferta” Alior Bank

Alior Bank przygotował specjalną ofertę dla aktywnych. Jest to połączenia konta osobistego z pożyczką. Jest ona nieoprocentowana, a jej RRSO wynosi 9,9%. Prowadzenie konta i użytkowanie karty jest darmowe, jeśli raz w miesiącu na rachunku pojawi się jednorazowy wpływ środków na kwotę co najmniej 1 500 zł. Konieczne jest też płacenie kartą za zakupy lub usługi na sumę co najmniej 300 zł. Maksymalna kwota takiej pożyczki wynosi 20 000 zł, a okres spłaty to 2 lata.

zobacz także:  Rachunki firmowe – gdzie opłaca się założyć konto dla firm?

„Mini Ratka” PKO Bank Polski

W PKO Bank Polski dostępna jest „Mini Ratka” na dowolny cel. Jest to pożyczka gotówkowa na kwotę maksymalnie 200 000 zł. Bez zaświadczeń natomiast zaciągnąć można nawet 24 000 zł. Wypłata gotówki odbywa się często już w dniu wnioskowania. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi ok. 15%.

„Nest Gotówka na KLIK” Nest Bank

W Nest Bank zaciągnąć można kredyt gotówkowy online na kwotę do 50 000 zł. RRSO takiego produktu wynosi nieco ponad 18%. Maksymalny okres kredytowania to 60 miesięcy. Największą zaletą tego kredytu gotówkowego jest brak formalności, wystarczający jest jedynie wyciąg z konta. Gotówka na rachunku może pojawić się nawet w ciągu 15 minut.

Kredyt gotówkowy Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank kredyt gotówkowy otrzymać można już w kwadrans. Konieczne jest wypełnienie formularza online, udanie się do oddziału lub zadzwonienie na infolinię. Decydując się na kredyt gotówkowy w tym banku, liczyć można na niskie i stałe oprocentowanie, a także ratę dopasowaną do możliwości finansowych.

zobacz także:  Kredyt hipoteczny czy gotówkowy? Kiedy wybrać kredyt hipoteczny, a kiedy gotówkowy?

Kredyt gotówkowy mBank

Kredyt gotówkowy w mBank może być zaciągnięty maksymalnie na 150 000 zł. Okres spłaty wynosi do 120 miesięcy. Bezpłatnie można wydłużyć okres kredytowania lub spłacić zobowiązanie wcześniej. Plusem tego kredytu jest możliwość samodzielnego wybrania daty comiesięcznej spłaty. Klienci mBanku mogą liczyć na otrzymanie kredytu całkowicie przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt gotówkowy BNP Paribas

W BNP Paribas dostępny jest kredyt gotówkowy do kwoty 200 000 zł. Może być ona spłacana maksymalnie przez 10 lat. RRSO tego zobowiązania wynosi niecałe 10%. W przypadku skorzystania z ubezpieczenia kredytu klient otrzymuje prowizję w wysokości 0 zł. Możliwe jest także obniżenie oprocentowania na ostatnie 2 lata spłaty do 0%, jednak po spełnieniu określonych w umowie warunków i wysłaniu pełnego wniosku o kredyt.

 

Dodaj Twój komentarz