środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych styczeń 2020

Konto osobiste, bankowe, to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, który służy do obsługi różnych transakcji finansowych. Dzięki niemu możemy szybko otrzymać wynagrodzenie, emeryturę czy rentę, a także zrobić podstawowe opłaty. A na co należy zwrócić uwagę, przeglądając konta osobiste [pełna LISTA] w różnych bankach? Przede wszystkim na opłaty pobierane za poszczególne usługi. Dlatego przed wyborem rachunku należy się zastanowić, czy często będziemy wypłacać pieniądze z bankomatów, czy będziemy płacić kartą i robić przelewy zagraniczne? Przy ostatecznym wyborze konta może pomóc poniższy ranking.

1. Konto 360° w Banku Millennium

Wśród najkorzystniejszych ofert w styczniu 2020 znów znajdziemy Konto 360° Banku Millennium, które charakteryzuje się brakiem opłat za prowadzenie rachunku i za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. Jednak warunkiem tej oferty jest zapewnienie minimum 1000 złotych wpływów zewnętrznych i przynajmniej jednej płatności kartą lub blikiem w miesiącu. Trzeba przyznać, że spełnienie tego warunku jest dość proste dla osób, które mają zapewnione stałe dochody.

Dodatkowo Bank nie pobiera opłat za krajowe przelewy w złotych, zapewnia również Pakiet Bezpieczeństwa dla karty i bezpłatne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 000 złotych.

zobacz także:  Emerytury, czyli jaka sytuacja naszych emerytur i co wiemy o kontach emerytalnych Polaków?

2. Konto osobiste w mBanku

Ciekawą propozycją jest również eKonto osobiste w mBanku. W tej ofercie znajdziemy m.in. darmowe wypłaty kartą od 100 zł (we wszystkich bankomatach w Polsce), darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku, a także darmowe trzy wypłaty z bankomatów za granicą. Do tego, posiadając eKonto, nie musimy płacić za kartę, jeśli wykonamy przynajmniej jedną transakcję w miesiącu.

Co jeszcze daje konto osobiste w mBanku? Otwierając nowe eKonto, mamy szansę na 140 złotych premii (najpierw 100, później dodatkowe 40 złotych). A jak je otrzymać? Wystarczy, że w ciągu tygodnia od otwarcia konta osobistego przelejemy na nie minimum 1000 złotych, a następnie wykonamy przynajmniej 5 transakcji kartą na dowolną kwotę. W kolejnym miesiącu musimy również zasilić konto kwotą minimum 1000 złotych oraz wykonać 5 transakcji kartą.

3. Konto osobiste Citi Priority

Ten rachunek kierowany jest do najbardziej wymagających klientów banku Citi Handlowy. A co znajdziemy w jego ofercie? Przede wszystkim brak opłat za prowadzenie konta, a także brak opłat za kartę i wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce i na świecie. Dodatkowo konto osobiste Citi Priority możemy otworzyć wraz z Kartą Kredytową Citibank i zyskać nawet 3% na 6 miesięcy dla środków do 100 000 złotych! Dodatkowo w Citi Handlowy mamy szansę na liczne rabaty i niespodzianki, dzięki Programowi Korzyści Citi Specials.

zobacz także:  Gdzie potrzebna jest wiza turystyczna? Sprawdzamy popularne kierunki na wakacje

4. Darmowe konto bankowe w Alior Banku

Darmowe konto osobiste możemy otworzyć również w Alior Banku. Aby nie płacić za prowadzenie Konta Jakże Osobistego, wystarczy mieć mniej niż 26 lat lub zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1500 złotych miesięcznie. Inne korzyści, które można znaleźć w tej ofercie to m.in.: 0 złotych za kartę debetową, pomoc w nagłych wypadkach, pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych czy ubezpieczenie w podróży za granicą.

 

Dodaj Twój komentarz