środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych Lipiec 2019

W obecnych czasach posiadanie konta bankowego stało się koniecznością. Dlatego banki prześcigają się w ofertach, mających zwiększyć atrakcyjność ich produktów finansowych. I choć brak opłat za prowadzenie rachunku jest już w większości wypadków standardem, to można spodziewać się także dodatkowych korzyści. Gdzie konto osobiste warto jest założyć? I na jakie benefity można liczyć podpisując umowę? Sprawdzamy aktualne warunki w 5 bankach i przedstawiamy ich szczegóły. Jeśli więc planujesz otworzyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, sprawdź, jak wygląda w lipcu LISTA kont osobistych.

Nest Konto w Nest Banku

W 2017 roku Nest Bank zajął pierwsze miejsce w rankingu kont osobistych serwisu Bankier. A czy dziś warto zainteresować się jego ofertą? Zdecydowanie! Nie dość, że nie zapłacisz nic za prowadzenie konta, to nie jest również wymagana od Ciebie minimalna wpłata. I to nie koniec korzyści.

Za wydanie i używanie karty płatniczej nie są pobierane żadne opłaty, to samo w przypadku wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. Obecnie takie warunki oferuje niewiele banków, dlatego warto się nad tym zastanowić.

Konto Jakże Osobiste w AliorBanku

W Alior Banku trzeba już spełnić określone warunki, aby uniknąć płat – nie są one jednak wygórowane. Jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub miesięczny, jednorazowy wpływ na konta wynosi min. 1500 zł, to nic nie zapłacisz za prowadzenie konta. Tak samo jest w przypadku karty debetowej, trzeba jednak wykonać co miesiąc transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 300 zł.

zobacz także:  Gdzie w Polsce może powstać elektrownia atomowa? Plany rozwoju energetyki jądrowej w Polsce

Za to korzystając z aplikacji mobilnej możesz płacić za pośrednictwem BLIK, Android Play oraz HCE.

Konto 360° w Millenium

Podobne ograniczenia są w przypadku Konta 360° w Millenium, aczkolwiek warunki nie są trudne do spełnienia. 0 zł zapłacisz za prowadzenie konta oraz kartę do niego, a także wypłatę ze wszystkich bankomatów, jeśli w ciągu miesiąca na rachunek wpłynie min. 1000 zł (nie musi to być jednorazowy przelew) oraz gdy wykonasz min. jedną płatność kartą bądź BLIKIEM. Darmowe jest również robienie przelewów na telefon oraz uruchomienie zleceń stałych.

Dodatkowo w lipcu warto skorzystać z promocji, dzięki której możliwe jest uzyskanie 300 zł premii za założenie konta.

Konto Otwarte dla Ciebie w BNP Paribas

Za prowadzenie Konta Otwartego dla Ciebie w BNP Paribas nie nie zapłacisz. Użytkowanie karty jest bezpłatne, jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub gdy wykonasz nią minimum jedną transakcję miesięcznie. Darmowe jest korzystanie z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash, za wyjątkiem wypłat BLIK.

Dodatkowo bank ten przygotował w lipcu kilka promocji. Można dzięki nim zyskać m.in. bon na 150 zł do sklepów Biedronka, premię w wysokości 300 zł lub bon na 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

zobacz także:  Projekt kuchni i porada architekta: ile kosztuje, czy warto?

Konto Proste Zasady w Getin Banku

Na uwagę zasługuje również Konto Proste Zasady w Getin Banku. Wystarczy, że wykonasz jedną płatność kartą w miesiącu, a nic nie zapłacisz za prowadzenie konta i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo, jeśli założysz do niego konto oszczędnościowe i spełnisz podstawowe warunki, to przez 12 miesięcy jego oprocentowanie będzie wynosić 3,5%.

Dodaj Twój komentarz