niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych Kwiecień 2019

Konta osobiste to produkty finansowe, które ma wielu Polaków. To na nie przychodzą zazwyczaj comiesięczne wynagrodzenia, świadczenia rentowe czy emerytalne i dzięki nim można robić zakupy online bez wychodzenia z domu. Rachunki bankowe mogą różnić się między sobą, np. pobieraną prowizją za wypłatę gotówki z bankomatu, opłatą za prowadzenie konta itp. W jakim banku najlepiej założyć konto osobiste? Wybierając popularny ROR warto przeanalizować ranking kont osobistych. Poniżej przedstawiamy wybrane oferty banków w zakresie rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych na kwiecień 2019! Możesz również tu sprawdzić pełną listę kont osobistych.

Konto osobiste Nest Bank

Konto osobiste w Nest Bank to nr 1 w rankingu Bankier.pl z 2017 roku. Rachunek w tym banku jest właściwie darmowy. Klient nie ponosi opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, wydanie i obsługę karty debetowej i wypłatę gotówki z bankomatów. Mało tego, korzystać można nie tylko z bankomatów Nest Bank, wypłaty są darmowe ze wszystkich urządzeń tego typu w całej Polsce. Rachunek osobisty można założyć w Nest Bank przez Internet, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek na stronie instytucji finansowej.

zobacz także:  Ranking kont osobistych wrzesień 2019

Konto osobiste Bank Millennium

„Konto 360’” w Banku Millennium jest darmowe, ale pod pewnymi warunkami. Posiadacz rachunku musi miesięcznie mieć wpływy w wysokości minimum 1000 zł oraz dokonać przynajmniej 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Wówczas klient zwolniony jest z opłat za prowadzenie konta, za kartę do rachunku, za wypłatę gotówki z bankomatów, czy za przelewy. Dodatkowo istnieje możliwość z korzystania z ubezpieczenia „Pakiet Bardzo Pomocny”, które przez pierwszy rok jest darmowe. Co daje taka polisa? Pomoc domową w razie zdarzenia losowego, pomoc IT oraz pomoc medyczną w razie nagłej choroby.

Konto osobiste PKO Bank Polski

„Konto Za Zero” w PKO Bank Polski to rachunek darmowy, jednak by tak było, należy spełnić kilka warunków. Miesięcznie należy dokonać transakcji bezgotówkowych, czyli kartą debetową lub BLIKIEM, na kwotę co najmniej 300 zł, przelewy online nie są brane pod uwagę. Wówczas posiadacz rachunku nie płaci za prowadzenie konta osobistego i obsługę karty. Darmowe są wypłaty gotówki z bankomatów PKO Bank Polski. Jeśli 300 zł miesięcznie nie dostanie uzyskane, bank pobiera opłatę w wysokości 8 zł.

zobacz także:  Czy warto założyć wspólne konto bankowe?

Konto osobiste mBank

Mając „eKonto” w mBanku posiadacze zyskują darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (co najmniej 100 zł jednorazowo), brak opłat za kartę debetową przy co najmniej 1 transakcji w miesiącu, 3 wypłaty z bankomatów za granicą. Darmowe jest też otwarcie i prowadzenie rachunku. Dodatkowo klienci mBanku mogą skorzystać z usług wielowalutowych lub samodzielnie spersonalizować kartę debetową.

Konto osobiste Credit Agricole

W Credit Agricole konto osobiste jest darmowe, jeśli co miesiąc na rachunek wpłynie co najmniej 1000 zł i zostanie wykonana przynajmniej 1 transakcja kartą debetową lub BLIKIEM. Wówczas posiadacz konta bankowego nie ponosi opłat za prowadzenie konta, za kartę wielowalutową do konta i za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkowo klient może wybrać sam, jaki wizerunek znajdzie się na jego karcie płatniczej.

Dodaj Twój komentarz