poniedziałek, 27 maja 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych marzec 2020

Karta kredytowa pozwala korzystać z bankowych środków w ramach ustalonego limitu. Można dokonywać nią transakcji w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także opłacać inne usługi. Jak każdy rodzaj zadłużenia, także kartę kredytową trzeba spłacać. Wiele banków przyznaje pewien okres bezodsetkowy, czyli czas, w którym uregulowanie płatności nie pociągnie za sobą konieczności zapłacenia odsetek. Niektóre karty kredytowe (pełna lista TUTAJ), które są warte uwagi, przedstawiamy w niniejszym zestawieniu.

Karty kredytowe w Bank Millennium

Bank Millennium oferuje kilka rodzajów kart kredytowych. Millennium Impresja z RRSO 15,08% to karta na promocyjnych warunkach. Można otrzymać 200 zł bonusu, jeżeli spełni się warunki promocji. Wystarczy do końca miesiąca złożyć wniosek w aplikacji mobilnej lub Millenecie, a w każdym z kolejnych trzech miesięcy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na minimum 200 zł.

Karta daje szansę uzyskania do 5% zwrotu środków za zakupy w ponad 20 sklepach partnerów. W efekcie można zaoszczędzić nawet do 760 zł rocznie. Do wykorzystania jest też pakiet Assistance Impresja, zapewniający bezpieczeństwo samochodu.

Podobne warunki dotyczą też karty Millennium Alfa – tu również można liczyć na bonusowe 200 zł oraz do 760 zł zwrotu rocznie za zakupy. O zwrot wydatków nie trzeba ubiegać się w sklepie. Bank automatycznie nalicza go na rachunek karty.

zobacz także:  Najmodniejsze kolory samochodów, jakie kolory samochodów lubią Polacy?

Karta kredytowa Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Za tę kartę z RRSO 14,18% nie są pobierane miesięczne opłaty, jeżeli klient dokona nią minimum 4 transakcji w bieżącym okresie rozliczeniowym. Oprocentowanie wynosi 9.9%. Limit można ustalić taki, który jak najlepiej będzie odpowiadał potrzebom klienta – górna granica to 80 000 zł. Co istotne, wykorzystany limit można spłacać bez ponoszenia dodatkowych kosztów nawet do 59 dni.

Posiadacz karty może też skorzystać z oferty „Raty w karcie” i rozłożyć zadłużenie na raty lub wypłacić środki z karty. Za rozłożenie środków nie płaci się więcej niż 5 zł za każde pożyczone 500 zł.

Płacąc kartą, można zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Można je wymieniać na nagrody takie jak bilety do kina, bilety lotnicze, wynajem pokoi hotelowych czy vouchery do popularnych sklepów.

TurboKARTA w Santander Consumer Bank

Kartę można założyć przez internet. Daje ona możliwość szybkiego i wygodnego dokonywania płatności zbliżeniowych. Okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Zadłużenie można spłacać w ratach. Korzyścią, jaką daje TurboKARTA, jest też zwrot 3% wydatków na paliwo i 1% tych na inne zakupy, co sprawia, że w sumie można otrzymać nawet do 30 zł na miesiąc.

zobacz także:  Ile mogę wziąć kredytu? Jak banki oceniają zdolność finansową?

Z TurboKARTĄ płatności internetowe są bezpieczne dzięki usłudze 3D Secure. Dodatkowo dzięki karcie mamy bezpłatny pakiet car assistance, który zapewnia bezpieczne podróże.

Karty kredytowe w Credit Agricole Bank Polska

Credit Agricole oferuje kilka rodzajów kart kredytowych – Classic, Gold, Silver, a także karty partnerskie Mastercard Decathlon, Visa Auchan i Visa Leroy Merlin. Zapewniają one dostęp do rachunku zawsze, kiedy zachodzi potrzeba – wydatki można kontrolować dzięki aplikacji CA24 eBank i Serwisowi telefonicznemu CA24. Karty pozwalają też zaoszczędzić na zakupach. Zniżki w największym w Polsce Klubie Rabatowym sięgają nawet 50%.

 

Dodaj Twój komentarz