czwartek, 13 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych Kwiecień 2019

Karta kredytowa to rozwiązanie, na które decyduje się wielu z nas. Jest to wygoda, łatwy dostęp do dodatkowych pieniędzy, elastyczność z zarządzaniu środkami. Zdarza się, że korzystając z karty kredytowej, można liczyć na dodatkowe rabaty. Nie można nie wspomnieć i o tym że bardzo często, np. podczas podróży, karta kredytowa jest wymagana, aby możliwe było dokonywanie różnego rodzaju rezerwacji. Należy więc pomyśleć o jej wyrobieniu. Poniżej prezentujemy oferty kart kredytowych znanych banków, warto zapoznać się z nimi przed wyborem. A jeśli te propozycja to dla Ciebie za mało, sprawdź pełne zestawienie kart kredytowych.

Karta kredytowa banku Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy klientom, którzy poszukują karty kredytowej, przygotował wiele ofert do wyboru. To, na jaką warto się zdecydować, zależy głównie od potrzeb. Oczywiście, chodzi przede wszystkim o możliwość skorzystania z dodatkowej gotówki i ponoszenia za to jak najmniejszych kosztów, jednak to nie zawsze – biorąc pod uwagę konkurencję – wystarczy. Właśnie dlatego Citi Handlowy proponuje swoim klientom wiele opcji.

Najciekawszą z nich jest oczywiście karta Simplicity, która nagrodzona została „Złotym Bankierem”. To, co w niej najlepszego, to całkowity brak opłat tak za wydanie, jak i obsługę. Co więcej, w przypadku tej karty kredytowej okres bezodsetkowy trwa aż 56 dni. Niestety w przypadku wymiany waluty trzeba liczyć się z jedną z najwyższych opłat na rynku. Plusem karty kredytowej banku Citi Handlowy jest to, że nie płaci się za Pakiet Usług CitiAlerts, czyli powiadomień SMS o transakcjach, limicie zadłużenia, a nawet – braku spłaty karty. Co ciekawe, posiadacze plastiku Simplicity mogą rozłożyć transakcję bezgotówkową na raty lub skorzystać z opcji zamiany limitu karty na gotówkę. Na uwagę zasługuje również program korzyści Citi Specials. To rabaty, nagrody i niespodzianki.

zobacz także:  Co to jest ogrzewanie podłogowe, ile kosztuje ogrzewania podłogowe?

TurboKARTA od Santander Consumer Bank

Karta kredytowa oferowana przez Santander Consumer Bank, która kryje się pod nazwą TurboKARTA, to kolejna propozycja, którą warto rozważyć. Przede wszystkim z uwagi na wiele korzyści. Jakich? Pierwszym jest to, że o kartę można zawnioskować bez wychodzenia z domu. Warto wspomnieć o 3% zwrotu za paliwo i 1% zwrotu za zakupy w ramach akcji „Zakupy do pełna”. Za TurboKARTĘ nic się nie płaci, jeśli spełni się założenia zawarte w tabeli opłat i prowizji. Taka karta kredytowa to dostęp do środków, a płatności zbliżeniowe są proste i szybkie. Dzięki karcie można spłacać zadłużenia w ratach.

Karta kredytowa Impresja i Alfa od Millenium

W rankingu nie może zabraknąć również oferty banku Millenium. Ten klientom oferuje dwie karty. Alfa – dla mężczyzn i Impresja – dla kobiet.

W przypadku obu kart można liczyć na 5% zwrotu za zakupy u wyselekcjonowanych partnerów czyli aż do 760 złotych rocznie, w dodatku niezależnie od innych promocji i posiadanych rabatów. Z pewnością docenić można również bezpłatną usługę 3D-Secure, która zwiększa poziom bezpieczeństwa, jak i możliwość rozłożenia wykorzystanego limitu lub wybranych transakcji na miesięczne raty.

zobacz także:  Wybory w Hiszpanii, Opóźniony brexit... - przegląd 5 kwiecień 2019

Plusem tego typu kart może być też Pakiet Assistance. Program Alfa ściąga z barków mężczyzn odpowiedzialność za zepsuty samochód, przebitą oponę, awarię sprzętu domowego, a nawet przeprowadzkę, a Impresja to pomoc i udogodnienia w wielu sytuacjach życia codziennego, jak np. naprawa sprzętu RTV/AGD, ale i powiadomienia o ważnych datach.

Dodaj Twój komentarz