sobota, 13 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych Maj 2019

Kredyt konsolidacyjny to rodzaj zobowiązania zaciąganego na spłatę różnych pożyczek. Połączyć można kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt samochodowy, a nawet kartę kredytową. Konsolidacja scala dotychczasowe zobowiązania, co skutkuje niższą ratą do spłaty oraz przeważnie wydłużeniem okresu kredytowania. Chcąc sprawdzić, czy takie rozwiązanie jest opłacalne, warto skorzystać z kalkulatora kredytu konsolidacyjnego. Warto też zerknąć na rankingi kredytów konsolidacyjnych, by wybrać ten najkorzystniejszy. Gdzie więc można zaciągnąć pożyczkę konsolidacyjną w maju 2019? Sprawdzamy oferty wybranych banków – jeśli chcesz poznać ich pełną listę, skorzystaj z porównywarki kredytów konsolidacyjnych.

Kredyt konsolidacyjny Eurobank

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych dostępny jest w Eurobanku. Zaciągnięte zobowiązania można scalić nawet na okres 108 miesięcy. Kredyt konsolidacyjny w tym banku określany jest jako wygodny, elastyczny i przede wszystkim – dopasowany do potrzeb klienta. Możliwe jest nawet skorzystanie z wakacji kredytowych po 6 spłaconych ratach. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku można natomiast obniżyć przelewając na konto wynagrodzenie. Skonsolidować można zobowiązania do 150 000 zł, a RRSO wynosi ok. 21%.

Pożyczka konsolidacyjna Millennium Bank

Pożyczkę konsolidacyjną w Millennium Bank można zaciągnąć do kwoty 150 000 zł na okres maksymalnie 120 miesięcy. Do 10.05.2019 r. trwa promocja, zgodnie z którą RRSO takiego zobowiązania wynosi prawie 15%. Ponadto klient otrzymuje ubezpieczenie pożyczki, zgodnie z którym otrzyma wsparcie w takich sytuacjach jak utrata stałego źródła dochodu, hospitalizacja w wyniku wypadku, czasowa niezdolność do pracy, śmierć w wyniku wypadku, całkowita niezdolność do pracy lub inwalidztwo w wyniku wypadku, poważne zachorowanie lub śmierć. Starać się o pożyczkę konsolidacyjną można przez Internet, telefonicznie lub w oddziale banku.

zobacz także:  Czy wcześniejsza spłata kredytu się opłaca?

Kredyt konsolidacyjny PKO Bank Polski

Kredyt konsolidacyjny w PKO Banku Polskim można zaciągnąć na maksymalnie 120 miesięcy. Wystarczające jest przedstawienie oświadczenia o dochodach, aby go uzyskać. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego wynosi mniej niż 9% i jest zmienne. Prowizja wynosi 4,99% dla kwot poniżej 49 999 zł i 0% dla kwot powyżej 50 000 zł. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych środków na inne wydatki w postaci do 25% konsolidowanej kwoty. Maksymalne zobowiązanie może wynieść 120 000 zł.

Kredyt konsolidacyjny T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny wyróżniający się minimum formalności można otrzymać w T-Mobile. Dotyczy on spłaty kredytu gotówkowego, limitów w koncie i kart kredytowych. Okres kredytowania w T-Mobile może wynieść nawet 10 lat. Kwota konsolidowanych zobowiązań również jest imponująca, maksymalnie może ona wynieść nawet 200 000 zł. RRSO kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile wynosi niecałe 15%, oprocentowanie stałe 9,99%. Akceptowane są różne źródła dochodu, w tym również umowy zlecenia. Kredyt konsolidacyjny można wziąć przez Internet, wystarczy wypełnić wniosek na stronie banku.

Dodaj Twój komentarz