środa, 29 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów konsolidacyjnych grudzień 2019

Kredyt konsolidacyjny to sposób na wyjście z finansowej pętli. Pozwala na połączenie kilku kredytów oraz pożyczek w jeden dług, którego rata może być mniejsza od sumy każdej pojedynczej należności. W najprostszym ujęciu jest to kredyt celowy pozwalający na spłatę wszystkich zaciągniętych zobowiązań finansowych. Jest to praktyczne i wygodne rozwiązanie, jednak wiele zależy od konkretnej oferty. Dla ułatwienia wyboru najkorzystniejszej opcji przygotowaliśmy dla ciebie specjalny ranking. Możesz sprawdzić pozostałe kredyty konsolidacyjne [tutaj pełna LISTA]. Pozwoli Ci to na zorientowanie się w ofertach innych banków, których być może nie brałeś pod uwagę.

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

W Alior Banku łatwo możesz połączyć wiele kredytów w jeden i to bez wychodzenia z domu. Wniosek składasz online po wysłaniu którego, dzwoni pracownik banku, z którym wszystkie formalności ustalasz telefonicznie. Po zawarciu umowy środki zostają przekazane na wskazane przez ciebie konto.

Oprocentowanie wynosi 7%, a RRSO plasuje się na poziomie 10,1%. Im wyższa będzie kwota do konsolidacji, tym zostanie naliczone niższe oprocentowanie i tym samym, niższa rata. Jednak kwota całkowita nie może przekroczyć 200 000 złotych.

zobacz także:  Ranking kredytów konsolidacyjnych listopad 2019

Oprócz samego kredytu konsolidacyjnego, w Aliorze można również pobrać dodatkową gotówkę na inne wydatki.

Konsolidacja kredytów PKO Bank Polski

PKO proponuje kredyt konsolidacyjny całkowicie wolny od prowizji za jego udzielenie. Kwota udzielonego kredytu musi zmieścić się w przedziale 500 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Kredytobiorca może również liczyć na dodatkowe środki w wysokości do 25% wartości konsolidowanej kwoty.

Co warto wiedzieć, aby uzyskać taki kredyt, nie trzeba być klientem tego banku i posiadać w nim konta. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na spłatę innych kredytów i pożyczek przenoszonych do PKO Banku Polskiego z innych banków oraz instytucji finansowych.

Kredyt udzielany jest na okres od 2 do 120 miesięcy. Spłatę pożyczki konsolidacyjnej można zawiesić na okres trzech miesięcy, co zostało przez bank nazwane wakacjami kredytowymi.

Aby uzyskać kredyt konsolidacyjny tym banku, zadzwoń do wybranej placówki i umów się na spotkanie. Przynieś do oddziału wszystkie umowy zaciągniętych przez ciebie kredytów i pożyczek. Złóż odpowiedni wniosek i zaczekaj na wydanie opinii. Po otrzymaniu zgody na udzielenie kredytu zostanie ci przedstawiona stosowna umowa do podpisania.

zobacz także:  Ranking kredytów konsolidacyjnych luty 2020

Kredyt konsolidacyjny w Santander

W Santanderze możesz liczyć na kredyt nawet do 300 000 złotych, przy RRSO na poziomie 10,11%. Środki wypłacane są w ciągu jednego dnia, a wypłata liczona jest od chwili złożenia wniosku. Minimalny okres spłaty wynosi trzy miesiące a maksymalny nawet 120 miesięcy, ale tylko dla kwoty kredytu powyżej 5 000 złotych. Minimalna kwota, na jaką można zaciągnąć kredyt konsolidacyjny w Santanderze to 2 000 złotych.

Decyzja kredytowa oraz wysokość oprocentowania uzależnione są od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej, jak również, od ryzyka kredytowego, co zostaje wcześniej zbadane przez analityków banku.

 

Dodaj Twój komentarz