piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych październik 2019

Kredyty hipoteczne to zobowiązania na długie lata. Chcąc otrzymać takie zobowiązanie, należy zwiększyć zdolność kredytową, spłacić wszelkie kredyty i zadbać wcześniej o pozytywną historię kredytową i brak wpisów do KRD. Kredyty hipoteczne to produkty celowe, oznacza to, że pozyskane środki należy przeznaczyć na budowę, remont lub zakup nieruchomości. Chcąc wybrać najlepsze kredyty hipoteczne (tu pełna LISTA), warto zaglądać do Internetu. Pomocne są rankingi kredytów hipotecznych oraz porównywarki kredytowe. Przyjrzyjmy się ofertom banków, na które warto zwrócić uwagę w październiku 2019.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy

W banku Citi Handlowy zaciągnąć można kredyt hipoteczny lub pożyczkę hipoteczną. Pierwszy produkt pozwala na sfinansowanie nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać to 3 000 000 zł. Bank udziela kredytu hipotecznego do 80% wartości nieruchomości. RRSO wynosi 3,58%. Pożyczka hipoteczna w Citi Handlowy pozwala na otrzymanie do 2 000 000 zł. Pieniądze mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. okres spłaty takiej pożyczki to maksymalnie 20 lat. RRSO wynosi 5,04%. Bank udziela pożyczki w wysokości do 70% wartości nieruchomości.

zobacz także:  Ranking lokat listopad 2019

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank pozwala na sfinansowanie do 90% wartości nieruchomości. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%. Klienci mają możliwość skorzystania z wakacji kredytowych raz w roku, mogą też wcześniej kredyt spłacić. RRSO kredytu hipotecznego to 4,55%. Na lepsze warunki umowy mogą liczyć osoby, które są aktywnymi klientami Millennium Bank. Wówczas marża może zostać obniżona o 0,5%. Przy staraniu się o kredyt hipoteczny należy przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów oraz wyciągi z rachunku bieżącego za okres ostatnich 3 miesięcy.

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Kredyt hipoteczny z niską marżą w BNP Paribas to RRSO 3,51%. Produkt ten otrzymał statuetkę Złotego Bankiera, doceniono jego niskie koszty finansowania oraz elastyczne podejście wobec kllientów. Minimalna kwota kredytu hipotecznego w tym banku wynosi 50 000 zł. Do wyboru są raty równe lub malejące. W BNP Paribas można liczyć nawet na 0 zł prowizji. Ponadto możliwe jest refinansowanie do roku wstecz, karencja w spłacie, łączenie kredytów lub wybór stawki referencyjnej.

Kredyt hipoteczny w Bank Pekao

Kredyt hipoteczny w Banku Pekao to RRSO w wysokości 5,19%. Wniosek można złożyć nawet bez wychodzenia z domu. Kredyt w Banku Pekao pozwala na sfinansowanie do 90% wartości nieruchomości. Raz w roku klientom banku przysługuje skorzystanie z wakacji kredytowych, czyli chwilowego zawieszenia spłaty. Jeśli kredyt ma zostać udzielony do kwoty 300 000 zł, wówczas zostaje uruchomiona uproszczona wycena nieruchomości. Kredytem hipotecznym zaciągniętym w Banku Pekao można sfinansować zakup domu, mieszkania, działki budowlanej, domu letniskowego, garażu. Umożliwia on również spłatę kredyt zaciągniętego w innym banku lub spłatę mieszkania komunalnego czy zakładowego.

 

Dodaj Twój komentarz