czwartek, 18 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych maj 2020

Kredyty hipoteczne to zobowiązania długoterminowe, które przeważnie zaciągane są na zrealizowanie marzeń o posiadaniu własnej nieruchomości. Takie kredyty mogą być spłacane nawet przez 30 lat, okres spłaty może się różnić w zależności od wybranego banku. Zobowiązania hipoteczne są korzystne pod względem takich parametrów jak oprocentowanie, a to ze względu na dodatkowe zabezpieczenie w postaci hipoteki, wymagany jest też wkład własny, przeważnie wynosi on około 20% wartości nieruchomości. Kredyty hipoteczne [tu pełna LISTA] możesz porównać, zaglądając do aktualnych rankingów takich produktów. Poniżej przedstawiamy oferty wybranych banków.

Kredyt hipoteczny Millennium Bank

W Millennium Bank klienci mogą liczyć na prowizję 0% za udzielenie kredytu hipotecznego. Bezpłatna jest również wcześniejsza spłata. Okres kredytowania w tym banku wynosi maksymalnie 35 lat. Na korzyść jest to, że bank akceptuje różne źródła dochodu, co może zwiększyć zdolność kredytową. RRSO kredytu hipotecznego wynosi 3,70%, bank umożliwia finansowanie do 90% wartości nieruchomości. Raz w roku klient może skorzystać z wakacji kredytowych.

Kredyt hipoteczny BNP Paribas

W BNP Paribas klienci mogą liczyć na kredyt hipoteczny z niską marżą. Bank otrzymał nagrodę Złotego Bankiera za ten produkt. Wyróżnione zostały niskie koszty zobowiązania, elastyczne podejście do klientów i dostępność. Kredyt hipoteczny w BNP Paribas może być zaciągnięty na co najmniej 50 000 zł. Oprocentowanie zmienne w skali roku wynosi od 2,49%. Dopuszczalna jest karencja w spłacie, możliwość łączenia celów kredytowania, refinansowanie do roku wstecz, wybór rat równych lub malejących. Ponadto klienci mają możliwość skorzystania z bogatego pakietu ubezpieczeń.

zobacz także:  Kredyt gotówkowy czy debet na koncie?

Kredyt hipoteczny ING Bank Śląski

W ING Bank Śląski RRSO kredytu hipotecznego wynosi od 2,78%. Wymagany jest wkład własny w wysokości co najmniej 30%. Minimalna kwota kredytowania to 70 000 zł. Okres spłaty w ING może wynieść maksymalnie 35 lat. Darmowa jest wcześniejsza spłata lub nadpłata kredytu, prowizja produktu to również 0 zł. Wiele formalności związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego można załatwić przez telefon lub Internet.

Kredyt hipoteczny mBank

W mBank obowiązuje promocja „Wiosna w Twoim m”. W ramach tego, klienci decydujący się na kredyt hipoteczny, mogą skorzystać z obniżonej marży. Dotyczy to osób, które przystąpią do Ubezpieczenia na Życie na co najmniej 5 lat i zapewnią wpływ wynagrodzenia na konto w mBank. Minimalna kwota kredytu hipotecznego w mBank wynosi 150 000 zł. Zobowiązanie należy spłacić maksymalnie do 420 miesięcy. Klient ma możliwość wyboru rat równych lub malejących. Bank nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku, darmowa jest również wcześniejsza częściowa spłata zobowiązania. Wysokość wkładu własnego przy kredycie hipotecznym mBank ustalana jest indywidualnie. Kwota zobowiązania nie może jednak przekroczyć 90% wartości nieruchomości.

Dodaj Twój komentarz