niedziela, 26 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych marzec 2020

Kredyt gotówkowy przeznaczony jest dla osób fizycznych, którzy wykazują pełną zdolność kredytową a forma zatrudnienia oraz źródło dochodu są akceptowane przez bank. Każdy, kto rozważa opcję zaciągnięcia takiego kredytu, zdaje sobie sprawę z tego, że taka decyzja musi być dobrze przemyślana. Kredyty gotówkowe [pełna lista TUTAJ] to zobowiązania zaciągane na wiele lat. Jeśli decyzja została podjęta, wówczas należy bardzo dokładnie zbadać sytuację na tynku bankowym i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne oferty. Jakie kredyt gotówkowy jest najbardziej opłacalny? Sprawdź najnowsze oferty w rankingu na marzec 2020.

Kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

W tym banku możesz wziąć kredyt gotówkowy nawet do 300 000 złotych. RRSO wynosi 14,25%. Spłatę kredytu można rozłożyć na komfortowe raty do 120 miesięcy. Środki otrzymane z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel, również na spłatę innych ciążących zobowiązań. Każdy klient ubiegający się o taki kredyt może skorzystać z ubezpieczenia „Spokojny Kredyt”. Aby móc otrzymać tego typu wsparcie finansowe wystarczy być pełnoletnim oraz mieć zdolność do podejmowania czynności prawnych. Oprócz tego wymagane jest udokumentowanie stałego źródła dochodu oraz podsiadanie zdolności kredytowej. Ponadto należy wykazać, że miejscem stałego pobytu oraz uzyskiwanych dochodów jest Polska.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych maj 2020

Elastyczna pożyczka gotówkowa w City Handlowy

Oferta kredytu gotówkowego w City Bank Handlowy jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Kwota, na jaką można zaciągnąć kredyt może sięgać 150 000 złotych. Pożyczkę można rozłożyć na 96 wygodnych rat a środki przeznaczyć na dowolny cel w wybranym wymiarze czasu, nawet tego samego dnia. Kredyt jest nisko oprocentowany od 6,47%. Cały proces ubiegania się o kredyt jest bardzo uproszczony. Bank ogranicza się do minimum formalności, gdyż wymagany jest jedynie dokument potwierdzający uzyskiwane dochody, który można dostarczyć elektronicznie. Sama decyzja kredytowa jest bardzo szybka i może zostać wydana nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. Samą umowę można zawrzeć przez telefon, internet lub kuriera.

Kredyt gotówkowy bez prowizji w BNP Paribas

Największą zaletą tego kredytu jest zerowa prowizja, niskie oprocentowanie wynoszące 9,9% oraz RRSO w wysokości 10,37%. Wypłacane są środki w wysokości od 1 000 złotych do 200 000 złotych. Możliwe jest ustalenie stałej raty, której wysokość będzie taka sama przez cały okres kredytowania. Czas spłaty można rozłożyć na 10 lat, a wniosek złożyć online, osobiście w oddziale banku lub przez infolinię. Przy większej kwocie kredytu, jaką planuje się zaciągnąć, możliwe, że konieczne będzie udokumentowanie wysokości dochodów i dostarczenie zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu i osiąganych zarobkach.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych czerwiec 2020

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Pożyczka możliwa jest do zaciągnięcia nawet bez konieczności składania wizyty w oddziale. RRSO wynosi 16,27%, a oprocentowanie to jedynie 9.99%. T-Mobile oferuje kredyt nawet do 200 000 złotych, którego spłatę można rozłożyć na 10 lat w komfortowych ratach. Formalności możliwe są do zrealizowania online bez wychodzenia z domu. W procesie rozpatrywania wniosku weryfikowana jest historia kredytowa w BIK, jednak nie jest wymagane dostarczanie zaświadczenia o wysokości dochodów. Środki przelewane są bezpośrednio na wskazane we wniosku konto. Zawarcie umowy oraz wypłata może odbyć się jednego dnia.

kredyty gotówkowe

 

Dodaj Twój komentarz