sobota, 20 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych maj 2020

Kredyty gotówkowe na dowolny cel to sposób na nagłe wydatki lub zaplanowane inwestycje, na które nie jesteś w stanie jednorazowo zebrać całej sumy. Jednak niezależnie od tego, czy zaciągasz pożyczkę gotówkową na 5 tys. zł, czy na 50 tys. zł, ważne jest znalezienie jak najkorzystniejszych warunków. Jak to zrobić? Zapoznając się z aktualnymi promocjami, dodatkowymi benefitami w bankach. I my ci w tym pomożemy, przedstawiając kredyty gotówkowe [pełna LISTA dostępna tutaj], które w maju zasługują na uwagę. Pamiętaj też, że często warunki zobowiązania zmieniają się w zależności od twojej zdolności kredytowej, dlatego zawsze warto negocjować je w bezpośrednio w banku.

Pożyczka na selfie w Alior Banku

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na już, a każdy dzień zwłoki kosztuje cię wiele nerwów i problemów? Nie martw się, w Alior Banku dostaniesz pożyczkę gotówkową bez zbędnych formalności. To „pożyczka na selfie”. I choć może brzmieć to nieco kontrowersyjnie, sprowadza się do bezpiecznej i prostej weryfikacji tożsamości przy użyciu aparatu w telefonie.

Pożyczka na selfie to produkt skierowany zarówno do stałych, jak i nowych klientów w Alior Banku. Pomysł zdalnego zawierania umowy jest odpowiedzią na obecną sytuację w kraju, a produkt powstał w ramach akcji „Zostań w domu”.

zobacz także:  Leasing konsumencki - co to jest, kiedy wart z niego skorzystać?

Kredyt gotówkowy w City Handlowym

Bank City Handlowy również ma dla swoich klientów korzystną ofertę w maju. Umożliwia zaciągnięcie zobowiązania na dowolny cel do kwoty 150 tys. zł, a okres kredytowania wynoszący do 8 lat sprawia, że jego spłata nie powinna stanowić dużego obciążenia dla budżetu.

Zarówno wniosek o kredyt, jak i pozostałe formalności możesz wypełnić online, bez wychodzenia z domu. Jedynym dokumentem, jaki musisz dostarczyć (oczywiście elektronicznie), jest wyciąg z ostatnich trzech miesięcy z rachunku bankowego, na które wpływa wynagrodzenie.

Czy ta oferta ma minusy? Tak – jeden, skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku. Ci, którzy korzystali już z produktów Citi Handlowego, nie mogą liczyć na te warunki.

Tani kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska znajdziesz tani kredyt gotówkowy, którego wypłata może nastąpić nawet w jeden dzień. A czemu jest tani? Oprócz atrakcyjnego RRSO będącego na poziomie 8,12%, bank nie pobiera prowizji, o ile skorzystasz z majowej promocji.

Co więcej, to nie jedyne korzyści. Produkt ten przewiduje wakacje kredytowe, czyli zawieszenie spłaty rat, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji finansowej. W ten sposób możesz pozyskać od 4 tys. do 30 tys. zł, które mogą zostać rozłożone nawet na 120 rat.

zobacz także:  Ile kosztuje wymiana dowodu rejestracyjnego? Kiedy trzeba wymienić dowód rejestracyjny?

Jak ubiegać się o kredyt? Na stronie banku należy pozostawić swoje dane kontaktowe i następnie czekać na kontakt z doradcą, z którym zostaną omówione szczegóły oraz warunki umowy.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Chcesz kupić nowy samochód lub potrzebujesz pieniędzy na remont i wykończenie domu? Taki problem, to nie problem, a przynajmniej nie w BNP Paribas, gdzie można zaciągnąć kredyt gotówkowy na dowolny cel do 200 tys. zł.

Wniosek złożysz przez telefon, możesz również uzyskać wstępną decyzję przez telefon. Dzięki temu szybko dowiesz się, czy realizacja twoich planów jest możliwa.

 

Dodaj Twój komentarz