piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych luty 2020

Kredyt gotówkowy wbrew nazwie wcale nie musi być wypłacany w gotówce – równie dobrze może być przekazywany na rachunek klienta. Jest to zobowiązanie finansowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu kredytu banki biorą zazwyczaj pod uwagę zdolność kredytową wnioskodawcy, na którą składa się między innymi jego historia kredytowa, źródło dochodu, a nawet wiek i stan cywilny. Kredyty gotówkowe [pełna LISTA tutaj] należą do grupy kredytów konsumpcyjnych i są ofertą dla osób fizycznych. Jaki kredyt warto wybrać? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem na luty.

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Ten kredyt można wziąć na kwotę do 200 000 zł, a okres kredytowania może wynieść nawet do 10 lat. Nie trzeba składać wizyty w oddziale – cały proces może odbyć się online, co stanowi dużą wygodę. Pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto klienta – zawarcie umowy i wypłata środków odbywają się tego samego dnia. Przed przyznaniem kredytu weryfikowana jest w BIK historia kredytowa wnioskodawcy, ale za to nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach.

zobacz także:  Ranking kredytów gotówkowych wrzesień 2020

Szybki kredyt gotówkowy w Santander BankPolska

Również ten kredyt jest wypłacany nawet w jeden dzień. Przy kredycie przez internet pieniądze mogą znaleźć się na koncie kredytobiorcy nawet już w 60 sekund od złożenia wniosku. Można go zaciągnąć na kwotę do 300 000 zł przy zaledwie minimum formalności. Okres spłaty może wynieść nawet do 120 miesięcy.

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł w Bank BNP Paribas S.A.

To kredyt na dowolny cel, który można zaciągnąć na kwotę od 1 000 do 200 000 zł. Wstępna decyzja podejmowana jest przez telefon. Jedną z charakterystycznych cech tej oferty kredytowej jest długi okres kredytowania, wynoszący od 6 do aż 120 miesięcy. RRSO wynosi 10,70%. Kredytobiorca może wybierać spośród czterech pakietów ubezpieczeń.

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy

Pożyczyć można do 150 000 zł na dowolny cel. Okres kredytowania jest wyjątkowo długi – może wynieść nawet 8 lat. Wzięcie pożyczki jest szybkie, zajmuje tylko kilka minut, a decyzja kredytowa zapada online. Także umowę można zawrzeć bez stawiania się osobiście w oddziale banku. Wzięcie tej pożyczki wymaga tylko minimum formalności. Wystarczy wypełnić wniosek online i dołączyć do niego plik PDF z trzymiesięcznym wyciągiem z rachunku bankowego, na który wpływa wynagrodzenie. Spłatę pożyczki można ubezpieczyć w ramach indywidualnego ubezpieczenia „Bezpieczne Raty”.

zobacz także:  Kredyt na mieszkanie warto przemyśleć

Pożyczka gotówkowa w Bank Millennium w promocji

W Banku Millennium trwa IV edycja promocji „100 zł raty za każde 5000 zł pożyczki”. Można pożyczyć bez prowizji 5000, 10 000, 15 000 lub 20 000 zł. Za każde pożyczone 5 000 zł rata wynosi 100 zł. Pożyczkę można spłacić wcześniej za 0 zł. RRSO wynosi 7,68%.

Mini Ratka w PKO Bank Polski

Pożyczka gotówkowa z Mini Ratką w PKO BP ma RRSO 7,22%. Można na 12 miesięcy pożyczyć od 500 do 200 000 zł. Jest to pożyczka dla nowych klientów, a zatem takich, którzy do tej pory nie zaciągnęli w PKO BP pożyczki ani kredytu gotówkowego, przy czym nie trzeba posiadać w tym banku konta. Dodatkowo istnieje możliwość zawieszenia spłaty nawet na 3 miesiące wakacji kredytowych.

 

Dodaj Twój komentarz