czwartek, 20 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów dla firm Czerwiec 2019

Bez względu na to, czy szukasz kredytu dla nowych firm, czy dodatkowych środków na rozwój działalności, pewnie zależy Ci na znalezieniu najkorzystniejszej oferty. Dlatego porównując je musisz zwracać uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale również prowizję i co najważniejsze – RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. A jak ich szukać? Możesz skorzystać z porównywarki kredytów dla firm dostępnej tutaj, dzięki której szybko przekonasz się, co jest oferowane w danym miesiącu. A żebyś mógł być na bieżąco, przedstawiamy ranking pożyczek dla firm, które w czerwcu 2019 roku wyróżniają się atrakcyjnymi warunkami.

Kredyt dla firm w Alior Banku

Rozbudowaną ofertę posiada Alior Bank. Możesz uzyskać kredyt dla firm do 600 000 zł bez zabezpieczeń materialnych, na dowolny cel. Ponadto bank ten chwali się, że decyzję kredytową przyznaje nawet w 30 min. A co może być korzystną opcją dla zapracowanych przedsiębiorców, istnieje możliwość dojazdu do klienta na życzenie.

Na spłatę takiego zobowiązania masz maksymalnie 10 lat. Przy czym środki mogą zostać wypłacone w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. A kto może skorzystać z oferty kredytu dla mikrofirm? Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne oraz spółki partnerskie. Ważne jest, aby zakończyć rok obrachunkowy obejmujący co najmniej 10 miesięcy oraz nie przekroczyć rocznego obrotu w wysokości 8 mln zł.

zobacz także:  Na czym polega amortyzacja samochodu?

Dzięki temu możesz sfinansować nowe inwestycje, zapewnić sobie środki na bieżącą działalność lub zrefinansować zadłużenie zaciągnięte w innym banku. Przy czym Alior Bank zapewnia 3 różne formy finansowania: Biznes Kredyt, kredyt w rachunku bieżącym lub kartę kredytową.

Pożyczka dla firm w mBanku

Jeśli nie potrzebujesz aż tak dużych środków, możesz złożyć wniosek o pożyczkę dla firm w mBanku, która przyznawana jest w maksymalnej kwocie 200 000 zł. W jej przypadku okres spłaty może wynosić nie więcej niż 84 miesiące. Aczkolwiek dodatkowo masz możliwość zawieszenia spłat rat na 3 miesiące. Jeśli więc pojawią się jakiekolwiek problemy w Twojej firmie, możesz na ten czas odciążyć budżet.

Aby dostać to zobowiązanie, trzeba prowadzić działalność od przynajmniej 12 miesięcy. mBank nie pobiera żadnych opłat za rozpatrzenie wniosku, natomiast prowizja za udzielenie pożyczki wynosi od 0-5% kwoty kredytu. Trzeba jeszcze uwzględnić, że za wcześniejszą spłatę zobowiązania będziesz musiał dodatkowo zapłacić.

Kredyt firmowy w PKO Banku Polskim

Jeśli chodzi o PKO Bank Polski, to chcielibyśmy napisać nie o jednym, lecz o dwóch produktach. Pierwszy z nich to pożyczka na start, która dostępna jest już od pierwszego dnia działalności. Umożliwia uzyskanie środków w wysokości do 100 000 zł, na spłatę której masz maksymalnie 60 miesięcy. A jeśli skorzystasz teraz z tej promocji, możesz dostać 300 zł premii.

zobacz także:  Ranking kredytów konsolidacyjnych Kwiecień 2019

Druga z propozycji to kredyt obrotowy MSP, który przyznawany jest na dowolny cel związany z bieżącą działalnością firmy. Do wyboru masz kredyt odnawialny lub nieodnawialny, a do 1 000 000 mln bank gwarantuje szybką decyzję. Plusem jest również to, że dla zobowiązań wynoszących nie więcej niż 500 000 zł, nie musisz ustanawiać zabezpieczenia rzeczowego.

Dodaj Twój komentarz