piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych wrzesień 2019

Konto bankowe to już właściwie konieczność. Dlatego warto wybrać takie, którego prowadzenie będzie wymagać jak najmniej opłat, a za to wiązać się z różnymi dodatkowymi korzyściami. Banki prześcigają się, by oferowane przez nie konta osobiste (pełna LISTA) były jak najbardziej atrakcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wrześniowym rankingiem.

Nest Konto w Nest Banku

Jest to konto, w którym nic się nie płaci za prowadzenie rachunku płatniczego oraz za wydanie i obsługę karty debetowej Visa. Darmowe są także wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w kraju, wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet, wszystkie przelewy internetowe krajowe Elixir oraz internetowe przelewy europejskie SEPA.

Zakładając konto zyskuje się dodatkowo możliwość założenia Nest Lokaty z 4-procentowym oprocentowaniem i rachunku oszczędnościowego Nest Oszczędności, z oprocentowaniem do 2,25%.

Klienci przelewający swoje wynagrodzenie na Nest Konto oraz aktywnie płacący kartą, mogą liczyć na najwyższe oprocentowanie lokat i możliwość wzięcia kredytu gotówkowego na oświadczenie do 30 000 zł.

Konto Osobiste Citi Priority Citibank w Citi Handlowy

Również w przypadku Konta Citi Priority nie trzeba płacić za najczęściej wykonywane bankowe operacje, jeżeli wypełni się określone warunki. I tak konto jest darmowe, jeżeli klient zapewni średnie saldo 30 000 zł albo minimum 5 000 zł wpływów miesięcznie.

zobacz także:  Związki zawodowe w Polsce: jak działają, największe związki, czy warto się zapisać?

Już bezwarunkowo nie płaci się za szybkie wpłaty na konto we wpłatomatach Euronet, ani za konta walutowe i przewalutowanie przy płatności kartą podłączoną do konta w EUR, USD lub GBP. Bank nie pobiera też prowizji za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce i za granicą.

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Nie płaci się za prowadzenie konta, pod warunkiem zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości co najmniej 1500 zł w miesiącu, albo jeżeli klient nie ukończył 26 lat. Darmowa jest też karta debetowa, jeśli dokona się miesięcznie transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł. Kartą można płacić w 152 walutach, a za przewalutowanie nie jest pobierana prowizja.

Klient ma też możliwość ułożenia takiego konta, jakie będzie dla niego najbardziej przydatne. Może wybierać z szerokiego wachlarza oferowanych dodatkowo korzyści, takich jak na przykład pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku, pakiet 5 bezpłatnych internetowych przelewów natychmiastowych, bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą, darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i inne. Dwie spośród wybranych korzyści otrzymuje się za darmo, za trzecią płaci się 3,50 zł miesięcznie. Korzyści można elastycznie zmieniać w zależności od potrzeb.

zobacz także:  Gdzie szukać pomocy, gdy masz polisolokatę? Co musisz wiedzieć o polisolokacie?

Konto Otwarte na Ciebie

Nie płaci się za prowadzenie rachunku. Bez względu na rodzaj wybranej karty, darmowe są też wypłaty gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce. Opłata nie jest też pobierana za standardowe krajowe polecenie przelewu w złotych polskich zlecane w systemie bankowości elektronicznej.

 

Dodaj Twój komentarz