poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kont osobistych Maj 2019

Z powodzeniem można zaryzykować stwierdzenie, że w ofercie każdego banku znajdziemy konto osobiste. Tak więc chcąc otworzyć rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy, wystarczy wejść do placówki jakiegokolwiek banku i złożyć taką dyspozycję lub zrobić to online. Jednak nie ma co decydować się na pierwsze lepsze konto osobiste. Warto poszukać takiego, które będzie miało jak najlepsze warunki. Mowa oczywiście o braku jakichkolwiek kosztów za prowadzenie ROR, ale i ograniczeń czy warunków bezpłatności. W znalezieniu najlepszej oferty konta osobistego, pomóc może poniższe zestawienie. Ponadto tu zobacz cała listę kont osobistych, dzięki której samodzielnie porównasz warunki różnych ofert.

Nest Konto oferowane przez Nest Bank

Dzisiaj chyba większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez konta osobistego. Każdy jednak liczy na to, że wybierając rachunek, postawi na taki, który nic go nie będzie kosztował. Skoro jest to niemalże obowiązkowe, to lepiej nie mieć z tego tytułu dodatkowych kosztów. Takie jest właśnie Nest Konto oferowane przez Nest Bank. Nie dziwi więc, że zdobyło pierwsze miejsce w rankingu kont osobistych Bankier.pl przeprowadzonym w 2017 roku. Decydując się na Nest Konto nie płaci się nic za jego prowadzenie, a co ważne nie jest to obwarowane żadnymi warunkami, typu minimalna miesięczna wpłata. Do rachunku w Nest Banku za darmo wydawana jest karta płatnicza, której używanie też nic nie kosztuje. Ponadto bezpłatne jest wypłacanie gotówki i to ze wszystkich bankomatów. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że jest to konto idealne dla każdego z nas i członków naszych rodzin. Czy i inne banki mają tak korzystną ofertę?

zobacz także:  Ranking lokat Kwiecień 2019

Konto internetowe Citi Priority z kontem oszczędnościowym

Bank Citi Handlowy również ma w swojej ofercie rachunek osobisty, na który warto zwrócić uwagę, gdy poszukuje się konta internetowego, ale i konta oszczędnościowego. To propozycja, która powinna spodobać się zwłaszcza tym, którym zależy na odkładaniu pieniędzy. Wystarczy wejść na stronę Banku Citi Handlowy i sprawdzić, czy możliwe jest oszczędzanie 4% w skali roku korzystając z konta internetowego Citi Priority. Otwierając rachunek osobisty wraz z kontem oszczędnościowym nic się nie płaci. Bezpłatne jest także jego prowadzenie. Oczywiście, jak to dzisiaj bywa, także za darmo można wypłacać gotówkę z bankomatów. Tak więc konto internetowe Citi Priority z kontem oszczędnościowym jest numerem 2 na naszej liście. Spodoba się każdemu, kto nie tylko potrzebuje rachunku osobistego do rozliczeń, ale i do oszczędzania.

Promocyjne Konto 360° od Banku Millennium

Aby skorzystać ze świetnej promocji, należy wniosek o konto z kartą debetową złożyć do 27 maja 2019 roku, a umowę podpisać do 31 maja 2019 roku. Co się na tym zyska? Wiele, bo aż 200 złotych premii. Wystarczy założyć konto na dedykowanej promocji stronie. Następnie, wypełnić „obowiązki” zapisane w regulaminie akcji, a więc do końca miesiąca aktywować aplikację mobilną Banku Millennium oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) wykonać dwa działania. Jakie? Zapewnić wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1000 zł i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą do konta lub Blikiem. Warto jednak zaznaczyć, że są to działania, które są wymogiem nie tylko akcji promocyjnej, ale i zapewnienia sobie bezpłatnego prowadzenia konta, wydania i korzystania z karty do konta, wypłaty z bankomatów. Co ważne, wybierając konto 360° od Banku Millennium nie płaci się za przelewy krajowe w złotych przez Internet i mobilnie, także te na e-mail lub telefon oraz za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty. Do konta w banku Millennium oferowany jest Pakiet Bardzo Pomocny, który przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta jest bezpłatny i pozwala korzystać z pomocy fachowców (7 interwencji w roku). Ponadto, ma się dostęp do nagród w Programie Poleceń i podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Profit oraz oferty 2,5% na Lokacie Mobilnej.

zobacz także:  Herbata Lipton z Polski i USA - czy są różnice?

Dodaj Twój komentarz