środa, 24 kwietnia 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych wrzesień 2019

Karty kredytowe to jeden z rodzajów kart bankowych, dzięki któremu można korzystać ze środków banku w ramach ustalonego wcześniej limitu. Transakcje mogą być dokonywane przez Internet oraz w punktach stacjonarnych, np. w sklepach. Mając kartę kredytową można też wypłacać środki w bankomatach. Karty kredytowe [pełna lista] to nie tylko dostęp do szybkiego kredytu. Za ich pomocą można budować historię kredytową, która będzie oceniana np. w momencie wnioskowania o kredyt hipoteczny. Wybierając odpowiednią kartę kredytową należy zwrócić uwagę na opłatę za jej wydanie, użytkowanie, długość okresu bezodsetkowego oraz limit kredytowy. Jakie oferty kart kredytowych warto sprawdzić we wrześniu 2019 r.?

Karta kredytowa Citi Handlowy

W Citi Handlowy klienci mają do wyboru kilka kart kredytowych. Wśród nich jest ta podstawowa o nazwie Citi Simplicity. Wybierając ją nie mamy opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty kredytowej. Darmowe są też powiadomienia o braku spłaty. RRSO wynosi 10,47%. Aby móc aplikować o kartę w Citi Handlowy, należy mieć co najmniej 18 lat, a dochody powinny wynosić co najmniej 1 200 zł netto. Minimalne zatrudnienie w danej firmie to minimum 3 miesiące. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, wymagany jest staż minimum 2 lata i 2 500 zł dochodu netto. W Citi Handlowy dostępne są jeszcze karty kredytowe z benefitami, np. PremierMiles, World Mastercard czy BP Payback.

zobacz także:  Kredyt mieszkaniowy – jakie dokumenty trzeba przygotować?

Karta kredytowa Millennium Bank

Wśród kilku kart kredytowych w Millennium Bank, popularnością cieszy się Millennium Impresja. Decydując się na nią, można otrzymać 5% zwrotu za zakupu w sklepach partnerskich. Obsługa karty kredytowej będzie darmowa nawet przez rok, jeśli w każdym miesiącu zostanie dokonana co najmniej jedna transakcja bezgotówkowa. RRSO karty Millennium Impresja wynosi 14,55%.

Karta kredytowa Santander Consumer Bank

W Santander Consumer Bank jest kilka kart kredytowych, wśród nich Visa TurboKARTA. Jej RRSO wynosi 15,09%. Decydując się na kartę w Santander można otrzymać 3% zwrotu za paliwo i 1% zwrotu za inne zakupy, możliwe jest korzystanie z ofert promocyjnych Visa. Okres bezodsetkowy wynosi aż 54 dni. Kartę kredytową można uzyskać przez Internet, bez wychodzenia z domu.

Karta kredytowa ING Bank Śląski

Wydanie karty kredytowej w ING Bank Śląski jest darmowe. Korzystanie z niej również może być bezpłatne, o ile spełniony zostanie warunek banku. Średnia miesięczna wartość transakcji w roku powinna wynosić co najmniej 500 zł. Okres bezodsetkowy w ING trwa 52 dni. Jeżeli chodzi o limit kredytowy, ten może maksymalnie wynosić 50 000 zł. Bezpłatne są powiadomienia SMS o spłacie zadłużenia, jak i ustawienie automatycznej spłaty zadłużenia. Istnieje możliwość samodzielnego ustawienia limitów transakcyjnych dla karty kredytowej.

zobacz także:  Jak uzyskać kredyt firmowy ze złą historią kredytową?

Karta kredytowa mBank

Wybierając podstawową kartę kredytową w mBank, okres bezodsetkowy wynosi do 54 dni. Maksymalny limit kredytowy to 20 000 zł. Istnieje możliwość ustawienia automatycznej spłaty karty kredytowej. RRSO w tym przypadku wynosi 10,72%. W mBank dostępne są jeszcze karty kredytowe z programem Priceless Specials, karty z wysokim limitem kredytowym (do 200 000 zł) czy prestiżowe karty kredytowe.

Dodaj Twój komentarz