wtorek, 28 maja 2024
HotMoney

Ranking kart kredytowych Czerwiec 2019

Możliwość swobodnego korzystania z dodatkowych środków, pozwala na opłacenie niespodziewanych wydatków lub przyjemności, z których w innej sytuacji należałoby zrezygnować. To wszystko zapewnia karta kredytowa, czyli limit oferowany na specjalnym koncie. Dostępne w ten sposób pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, należy jedynie pamiętać o ich regularnej spłacie. A jak sprawdzić, w jakim banku kredyt kredytowe przyznawane są na najkorzystniejszych warunkach? Najprościej jest przeanalizować oferty dostępne w porównywarce kredytów kredytowych, którą znajdziesz tutaj. My jednocześnie przygotowaliśmy ranking kart kredytowych, aby zwrócić Ci uwagę na ciekawe propozycje w czerwcu 2019 roku.

Citi Handlowy – karta kredytowa

Citi Handlowy ma tak naprawdę w ofercie kilka kart kredytowych, lecz to, czym się różnią, to dodatkowe benefity, które są przyznawane w ramach promocji. I o nich opowiemy za chwilę. Co natomiast musisz wiedzieć na samym początku? Że nie będziesz ponosić żadnych opłat za użytkowanie karty, natomiast RRSO wynosi 10,47%.

Aby móc skorzystać z tej oferty, musisz mieć ukończone 18 lat oraz posiadać stały dochód w wysokości co najmniej 1200 zł netto. Ponadto należy przedstawić zaświadczenie dokumentujące, że u obecnego pracodawcy pracujesz minimum 3 miesiące.

zobacz także:  Ile kosztuje węgiel? Od czego zależy cena węgla?

Przechodząc do najważniejszego: na jakie korzyści możesz liczyć? Jedna z opcji umożliwia uzyskanie vouchera o wartości 400 zł na zakupy w allegro.pl. Ale to nie wszystko – uzyskujesz dostęp do programu Korzyści Citi Specials, dzięki któremu możesz liczyć na atrakcyjne rabaty. Inna wersja karty kredytowej gwarantuje Ci do 350 zł na zakupy na stacjach Circle K lub głośnik JBL Flip 4. Oprócz tego dołączasz do programu Priceless Specials.

Millenium – karta kredytowa

W Millenium dostępne są trzy opcje karty kredytowej. Pierwsza z nich to Millenium Alfa. Korzystając z niej możesz uzyskać 5% zwrotu za zakupy u wybranych partnerów – naliczane jest to niezależnie od innych promocji. Dostajesz też pakiet Assistance Alfa, dzięki któremu możesz liczyć na pomoc fachowców w sytuacji, gdy Twój samochód się zepsuje lub nastąpi awaria sprzętu domowego. A RRSO wynosi 7,87%.

Druga opcja to karta kredytowa Millenium Impresja o RRSO 16,64%. W jej przypadku oferta jest tak naprawdę bardzo podobna – obowiązuje zwrot za zakupy w wybranych miejscach oraz pakiet Assistance Impresja.

zobacz także:  Na czym polega okres bezodsetkowy na karcie kredytowej?

Możesz też wybrać kartę Millenium Visa/MasterCard. Przyznawany limit kredytowy może wynieść nawet do 15 000 zł, a Twoi bliscy dostaną dodatkowe karty, dzięki czemu również będą mogli swobodnie dokonywać płatności. RRSO to 12,58%.

T-Mobile Usługi Bankowe – karta kredytowa Travel

Ostatnią z propozycji w naszym rankingu jest karta kredytowa Travel w T-Mobile Usługi Bankowe. Co ona umożliwia? Dołącza się do programu priceless specials, w ramach które zbierane są punkty. Jeśli uzbierasz ich odpowiednią ilość, możesz wymieniać je na atrakcyjne nagrody, m.in. takie jak bilety lotnicze lub wynajem pokoi hotelowych.

Nie płacisz nic za wydanie karty, a RRSO wynosi 14,18%. Limit, jaki może zostać przyznany, to nawet 80 000 zł – wszystko zależeć będzie od Twojej zdolności kredytowej. I co może być dla Ciebie najważniejsze – ze środków korzystasz do 59 dni za darmo.

Dodaj Twój komentarz