środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Jak wybrać ubezpieczenie na życie? TOP 5 polis na życie

Ubezpieczenie na życie jest stworzone dla ludzi, którzy mają rodzinę. Dzięki odpowiedniej polisie bliscy będą mieli zapewniony byt na wypadek naszej śmierci. Spośród wielu ubezpieczeń warto wybrać to, które oferuje korzystne warunki przy stosunkowo niskiej składce. Przedstawiamy najkorzystniejsze naszym zdaniem oferty ubezpieczenia na życie.

 1. Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Avivie
 2. MetLife Gwarantowana Ochrona
 3. MetLife na Życie
 4. Ubezpieczenia w Bezpieczny.pl
 5. Ubezpieczenia dla całej rodziny ― Warta Ochrona

Ubezpieczenie na życie i zdrowie w Avivie

Ubezpieczenie w Avivie to korzystna forma wsparcia finansowego dla twoich bliskich. Podstawowy zakres tej polisy warto rozszerzyć o umowy dodatkowe, dzięki którym będziesz mógł zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na wypadek problemów ze zdrowiem czy innych zdarzeń losowych. O wyjątkowości tej oferty świadczą pakiety dodatkowe, w których możesz skorzystać między innymi z domowych wizyt lekarskich, opieki nad twoim zwierzakiem, gdy trafisz do szpitala, a także szybkiej pomocy fachowca na wypadek niespodziewanych domowych awarii.

MetLife Gwarantowana Ochrona

MetLife oferuje dwa rodzaje ubezpieczeń na życie. Pierwsze z nich, MetLife Gwarantowana Ochrona, to polisa, która gwarantuje wypłatę kapitału bez względu na sytuację na rynku finansowym, co jest dużą zaletą tego ubezpieczenia. Ofertę tę wyróżnia także stała składka za umowę podstawową w trakcie całego okresu ubezpieczenia oraz wiele możliwości dodatkowej ochrony.

zobacz także:  Jak wiek kredytobiorcy wpływa na wysokość i koszt kredytu?

ubezpieczenie-polisa-na-życie

MetLife na Życie

Te ubezpieczenie stworzone jest z myślą o osobach zapewniających stabilność finansową swojej rodzinie, kredytobiorcach, a także wspólnikach w biznesie. Wyróżnia je przede wszystkim stosunkowo niska składka i wysoka suma ubezpieczenia. W ofercie MetLife na Życie możliwe jest także zabezpieczenie spłaty zobowiązań finansowych, takich jak kredyt hipoteczny. Dostępne są także dodatkowe rozszerzenia, m.in. wsparcie finansowe podczas pobytu w szpitalu, a także wypłata świadczenia w razie całkowitej niezdolności do pracy wskutek wypadku lub choroby oraz w przypadku diagnozy nowotworu.

Ubezpieczenia w Bezpieczny.pl

Na stronie bezpieczny.pl znajdziemy polisy zarówno dla osób poszukujących ochrony ubezpieczeniowej dla siebie i swojego współmałżonka, jak i dla dzieci i studentów. Na przykład w ofercie NNW Student ochrona ubezpieczeniowa obejmuje nieszczęśliwe wypadki, bez względu na to w jakim miejscu na świecie miały one miejsce. Ponadto polisa ta wyróżnia się tanią składką, ponieważ płacisz tylko za ubezpieczenie, a dodatkowo kupując on-line otrzymujesz 10% rabatu.

ubezpieczenie-na-życie-dla-całej-rodziny

Ubezpieczenia dla całej rodziny ― Warta Ochrona

Warta Ochrona jest ubezpieczeniem życia i zdrowia dla całej rodziny. Do jej zalet bez wątpienia należą wysokie świadczenia, które mogą wynosić nawet 600 000 złotych. Ponadto jest to uniwersalna ochrona ubezpieczeniowa, którą może zostać objęty każdy, zarówno single jak i rodziny będące w związkach formalnych lub nieformalnych.

zobacz także:  Jak sprzedać mieszkanie z kredytem hipotecznym?

Pozostałe oferty ubezpieczeń na życie możesz sprawdzić tutaj.

komentarze 2

 1. Ubea.pl pisze:

  W przypadku ubezpieczenia na życie najważniejszy jest tak naprawdę moment zawarcia umowy. Najlepiej takie ubezpieczenie kupić jeszcze w młodym wieku, kiedy jest się zdrowym. Wtedy otrzymamy dużą sumę ubezpieczenia za dość niską składkę.

 2. Aldona pisze:

  A to racja – termin na znaczenie. Wiele z nas sobie z tego nie zdaje sprawy. Ja jestem za tym, by każdy miał tego typu ubezpieczenie i chronił interes rodziny.

Dodaj Twój komentarz