środa, 17 lipca 2024
HotMoney

Bocian Pożyczki – jakie dokumenty są potrzebne, aby uzyskać szybką gotówkę?

bocian pożyczki

Firma Bocian Pożyczki funkcjonuje na rynku usług finansowych od 2000 roku i stopniowo rozszerza swoją ofertę w zakresie udzielania pożyczek gotówkowych. Co trzeba zrobić chcąc zaciągnąć pożyczkę u Bociana i jakie dokumenty są do tego potrzebne?

Bocian Pożyczki – ogólne warunki

Bocian Pożyczki udziela szybkich pożyczek gotówkowych w domu klienta, pracownik firmy dostarcza pieniądze pod wskazany adres. Zapewnia szybką oraz dyskretną możliwość uzyskania dodatkowych środków finansowych, dzięki czemu mamy szansę na podreparowane domowego budżetu.

Oferta firmy Bocian jest nieco inna niż pozostałych firm pozabankowych świadczących usługę tzw. chwilówki, ponieważ klient zobowiązany zostaje do spłaty zaciągniętego zobowiązania w tygodniowych ratach. Ideą przewodnią Bocian Pożyczki jest indywidualne podejście do klienta, kwota pożyczki jest dostosowana do możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

W szczegółach swojej oferty firma określa zakres pożyczki w kwocie od 600 zł do 10 000 zł. Okres spłaty zaciągniętego długu może wynosić 35, 44 lub 52 tygodnie. Konsultanci Bocian Pożyczki nie weryfikują celu spożytkowania pożyczonych środków, możemy wydać je w dowolny sposób.

zobacz także:  Czy można zaciągnąć kredyt konsolidacyjny bez zgody współmałżonka?

Co należy zrobić ubiegając się o Bocian Pożyczkę?

Chcąc ubiegać się o pożyczkę pozabankową w Bocian Pożyczki musimy mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 75 lat, pożyczkobiorca musi dysponować nadanym numerem PESEL. Dobrze jeżeli wnioskujący o pożyczkę posiada miejsce stałego zamieszkania i regularne źródło dochodu. Nie są to warunki obligatoryjne, jednak przy ich zachowaniu finansowanie jest zdecydowanie łatwiejsze.

Warto wiedzieć, że Bocian Pożyczki kieruje swoje usługi pod adresem osób fizycznych oraz w stronę przedsiębiorców i rolników. Potrzebne pieniądze możemy uzyskać wybierając jeden z trzech sposobów:

  • kontaktując się telefonicznie z infolinią firmy pod numer 600 100 100,
  • wysyłając wiadomość tekstową sms o treści „ KONTAKT” na numer 7057,
  • wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby zaciągnąć pożyczkę u Bociana?

Osoby fizyczne, które chcą zwrócić się o środki finansowe do Bocian Pożyczki muszą przygotować kserokopię swojego dowodu osobistego, zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach, emeryci i renciści muszą przedłożyć kopię decyzji o przyznaniu emerytury lub renty.

Rolnicy wnioskujący o pożyczkę muszą przygotować kopię dowodu osobistego, akt własności ziemi, zaświadczenie gminy o uzyskiwanych dochodach oraz trzy ostatnie odcinki z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

zobacz także:  Kredyt na umowę zlecenie - czy można dostać kredyt, pracując na umowę zlecenie?

Co Bocian Pożyczki może zaoferować przedsiębiorcy?

Przedsiębiorcy to grupa osób, w stosunku do których Bocian Pożyczki oferuje pożyczki firmowe, które mogą zostać wliczone w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Dzięki takiej możliwości przedsiębiorcy zyskują szansę na zmniejszenie podstawy opodatkowania podatkiem dochodowych od osób fizycznych.

Na spotkanie z doradcą finansowym właściciel firmy musi przygotować kserokopię dowodu osobistego, kopię wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, dokument PIT za poprzedni rok i trzy ostatnie potwierdzenia uiszczenia składki ZUS.

Dodaj Twój komentarz