piątek, 19 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych marzec 2020

Kredyty hipoteczne to produkty finansowe cieszące się w Polsce dużą popularnością. Niewiele osób stać na to, by nieruchomość kupić za odłożoną gotówkę. Kredyty hipoteczne umożliwiają spełnienie marzenia o własnym M, trzeba jednak umiejętnie je wybrać, ponieważ są to zobowiązania na długie lata. Pomocne w tym są porównywarki kredytów hipotecznych, za pomocą których można przeanalizować parametry ofert w różnych bankach. Kredyty hipoteczne [tu pełna LISTA] mogą różnić się między sobą oprocentowaniem, marżą czy RRSO, warto więc uważnie przyglądać się propozycjom instytucji finansowych. Poniżej przedstawiamy oferty kredytów hipotecznych wybranych banków w marcu 2020 r.

Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowy pozwala na sfinansowanie do 80% wartości nieruchomości, co oznacza, że wymagany jest wkład własny w wysokości 20%. Maksymalna kwota kredytu, o jaką można się ubiegać, wynosi aż 3 000 000 zł. Zobowiązanie umożliwia zakup nieruchomości na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Możliwe jest także refinansowanie kredytu mieszkaniowego w innym banku. RRSO kredytu hipotecznego w Citi Handlowy wynosi 3,64%.

Kredyt hipoteczny w Millennium Bank

W Millennium Bank dostępny jest kredyt hipoteczny z prowizją 0%. Akceptowane są różne źródła dochodu, nie płaci się prowizji za wcześniejszą spłatę, a maksymalny okres kredytowania to 35 lat. Raz w roku kredytobiorcom przysługują wakacje kredytowe. RRSO zobowiązania wynosi 4,54%. Bank może sfinansować nawet do 90% wartości nieruchomości. Aktywni klienci mają szansę obniżenia marży o 0,5%.

zobacz także:  Jak podzielić kredyt hipoteczny po rozwodzie? Czy możliwe jest zwolnienie od obowiązku świadczenia?

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

W BNP Paribas dostępny jest „Kredyt hipoteczny z niską marżą”. Oprocentowanie zmienne wynosi od 3,50% w skali roku. Minimalna kwota kredytu hipotecznego wynosi 50 000 zł. Klienci mają możliwość łączenia celów kredytowania oraz refinansowania do roku wstecz. Bank umożliwia także karencję w spłacie. Do wyboru są raty równe lub malejące.

Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski

W ING Bank Śląski dostępny jest kredyt hipoteczny w ofercie specjalnej „Najlepiej na swoim”. Prowizja wynosi 0 zł, a RRSO 4,12%. Maksymalny okres kredytowania to 35 lat, możliwa jest spłata w ratach równych lub malejących. Bank finansuje nieruchomość do 80% jej wartości. Nie jest pobierana prowizja za wcześniejszą spłatę. ING Bank Śląski akceptuje różne źródła dochodów. W ofercie znaleźć można także „Ekokredyt hipoteczny” na dom energooszczędny.

Kredyt hipoteczny w PKO BP

W PKO BP dostępny jest kredyt hipoteczny „Własny kąt”, który był nagradzany w rankingu Złoty Bankier. Bank umożliwia sfinansowanie nieruchomości aż do 90% jej wartości. Klient może skorzystać z karencji, czyli zawieszenia spłaty kapitału. Możliwa jest wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego. Klient może wybrać raty równe lub malejące w zależności od potrzeb. Zobowiązanie przeznaczyć można na budowę, zakup lub remont nieruchomości, w tym także kupno garażu, miejsca postojowego, działki rekreacyjnej czy nabycie spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego.

 

Dodaj Twój komentarz