poniedziałek, 15 lipca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych Marzec 2019

Kredyt hipoteczny to produkt finansowy, który zaciągamy po to, by spełnić marzenie o własnym kącie. Jest to jednak zobowiązanie, które opiewa na wysoką kwotę i na wiele lat. Właśnie dlatego ważne jest, by skorzystać z kredytu hipotecznego rankingu. Dzięki temu można lepiej poznać oferty, jakie proponują swoim klientom banki. Poznając kredytu hipotecznego warunki łatwiej jest wybrać taki, który dopasowany jest tak do potrzeb, jak i możliwości: zdolności i historii kredytowej, ale też do wieku kredytobiorcy czy wkładu własnego. Poniżej prezentujemy ranking aktualny na marzec 2019. Przejrzyj też zestawienie kredytów hipotecznych dostępne tutaj.

Kredyt hipoteczny – Citi Handlowy

W przypadku kredytu hipotecznego oferowanego przez Citi Handlowy ważne jest to, że wycena nieruchomości przeprowadzania jest na koszt banku. To duża oszczędność. Zwłaszcza, że opłaty tego typu muszą być pokrywane w gotówce, a tę zdecydowanie lepiej jest zostawić na wkład własny, notariusza itp. Co istotne, kredytem hipotecznym od banku Citi Handlowy można sfinansować zakup nieruchomości pochodzącej z rynku wtórnego i pierwotnego. W przypadku przykładu reprezentatywnego, a więc przy kredycie na 100 tys. zł na mieszkanie z rynku pierwotnego warte 150 tys. zł, zaciąganym na 10 lat, RRSO wyniesie 3,67%. W tym wypadku będą raty równe.

zobacz także:  Ranking lokat październik 2019

Kredyt hipoteczny – Bank Millenium

Bank Millenium również oferuje kredyt hipoteczny. Co ważne dla osób, które nie zgromadziły wystarczająco wysokiego wkładu własnego, dopuszczane jest finansowanie nawet 90% wartości nieruchomości. Bank Millenium akceptuje wiele różnych źródeł dochodów przy wyliczaniu zdolności kredytowej. Co istotne, możliwe jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego nawet na 35 lat. W przykładzie reprezentatywnym, a więc przy kredycie na 100 tys. zł. RRSO to 4,30%, ale ważne jest to, że Bank Millenium nie pobiera prowizji. W przypadku kredytu hipotecznego aktywni klienci banku mają możliwość uzyskania marży niższej nawet o 0,5%, dzięki czemu koszty uruchomienia kredytu są znacznie niższe. Ponadto skorzystać można z wakacji kredytowych raz w roku i oddalić w czasie spłatę jednej raty.

Kredyt mieszkaniowy – PKO BP

W ofercie banku PKO BP znajduje się kredyt Własny kąt hipoteczny. To propozycja kredytu na cel mieszkaniowy, który pozwala – tak jak w przypadku kredytu w Banku Millenium – na sfinansowanie nawet 90% wartości nieruchomości. Podobieństwem jest również to, że zaciągnąć kredyt można nawet na 35 lat. Jednak decydując się na zobowiązanie na 100 tys. zł. na 10 lat, ma się prowizję 0%, a RRSO równe 2,93%. Tak więc okazuje się, że warto pomyśleć o zakupie mieszkania z rynku pierwotnego i płaceniu rat równych, jak obrazuje to przykład reprezentatywny. To, co doceniają klienci banku PKO BP, to możliwość skorzystania raz w roku z wakacji kredytowych. Polega to na tym, że można zawiesić spłatę jednej raty. W przypadku wnioskowania o kredyt hipoteczny w banku PKO BP można liczyć na atrakcyjne, negocjowane indywidualnie warunki cenowe. Tak więc jest szansa, że otrzyma się jeszcze lepszą propozycję.

zobacz także:  PolskiBus, FlixBus integrują się! Co wiemy o FlixBus? Jak rozwijał się PolskiBus w Polsce?

Dodaj Twój komentarz