piątek, 14 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów hipotecznych – Lipiec 2018, Top 3

kredyty hipoteczne top3 - lipiec 2018

Kredyty hipoteczne, na które warto zwrócić uwagę w Lipcu 2018, czyli nasze top 3 kredytów hipotecznych, których wybór argumentujemy poniżej, to:

 

 

 

kredyt mieszkaniowy w PKO BP

Jak zwykle popularny bank PKO Bank Polski dopuszcza duże finansowanie aż do 90 % wartości kupowanej nieruchomości, oraz długi okres kredytowania, który może wynosić aż do 35 lat. W czasie kredytu możesz wziąć każdego roku tzw. „wakacje kredytowe”, czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty. Jeżeli Twój zakup jest większy, niestandardowy lub masz np. dobre zabezpieczenie to w PKO BP możesz śmiało starać się o atrakcyjne warunki, które często klienci negocjują indywidualnie, aby cena kredytu mieszkaniowego była jak najniższa.

kredyt hipoteczny w Bank Millenium

Bank Millenium w ofercie dopuszcza finansowanie do 90% wartości nieruchomości, dla której byłby brany kredyt mieszkaniowy. Jako jeden z niewielu banków rozpatruje wiele różnych źródeł dochodu z szansą na ich akceptację. Okres kredytowania na które może zgodzić się bank to aż 35 lat co jest dość długim okresem jak na standardowe oferty kredytów hipotecznych.

zobacz także:  Krach walutowy w Turcji - czy spadek wartości liry wpłynie na złotówki?

kredyt hipoteczny w Citi Handlowy

Kredyt hipoteczny w banku Citi Handlowy, można uzyskać aż do kwoty 6 000 000 zł (do sześciu milionów złotych), co jest kwotą bardzo wysoką jak na ofertę standardową. Zaletą jest także bezpłatna wycena nieruchomości, przeprowadzana przez Bank, co także skraca proces uzyskania kredytu. Bank może sfinansować nieruchomość zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Dla przykładu reprezentatywnego RRSO wg Banku wynosi tylko 3,84%.

Jeżeli interesuje Ciebie porównanie kredytów hipotecznych i więcej ofert to przejdź do listy: kredyty hipoteczne, mieszkaniowe.

uwaga: jeśli chcesz sprawdzić więcej ofert, kliknij tu.

Dodaj Twój komentarz