poniedziałek, 24 czerwca 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych październik 2019

Kredyty gotówkowe to jedne z najpopularniejszych produktów bankowych. Umożliwiają realizację swojego celu, a także pomagają, gdy konieczne jest nagłe opłacenie jakiegoś wydatku. Aby jednak było to opłacalne, warto wiedzieć, gdzie najtańsze kredyty gotówkowe można znaleźć. I to już wcale nie musi być takie trudne – przygotowaliśmy ranking, w którym omawiamy aktualne oferty w październiku. Sprawdź, na jakich warunkach kredyty gotówkowe [pełna LISTA tu] są oferowane oraz dowiedz się, jakie wymagania należy spełnić, aby zostały przyznane. Oszczędzaj korzystając z sezonowych, jesiennych promocji w bankach.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas

Na początku chcielibyśmy wspomnieć o ofercie BNP Paribas, ponieważ bank ten umożliwia zaciągnięcie kredytu gotówkowego na dowolny cel do 200 000 zł. Oczywiście, to, jaka ostateczna suma zostanie Ci przyznana zależy od Twojej zdolności kredytowej, aczkolwiek nie każdy bank oferuje tak wysokie kwoty.

A jakie są dodatkowe korzyści? Wstępną decyzję możesz uzyskać przez telefon, nie zapłacisz też prowizji, ponieważ ta wynosi 0%. RRSO dla przykładu reprezentatywnego to natomiast 9,99%.

Najciekawszą informację zachowaliśmy na koniec. Jeśli zdecydujesz się na okres spłaty trwający więcej niż 5 lat, to możesz skorzystać z promocji i przez ostatnie 2 lata nie płacić odsetek.

zobacz także:  Ile kosztuje OC, od czego zależy cena OC?

Szybki kredyt gotówkowy w Santander

W październiku zaskakującą ofertę ma także Santander. W tym banku możesz wnioskować o szybki kredyt gotówkowy do 300 000 zł. Formalności ograniczone są do minimum, a wypłata pieniędzy może nastąpić nawet w ciągu jednego dnia.

Oprócz tego oferta obejmuje wakacje kredytowe. Co to oznacza? Jeśli będziesz mieć chwilowy problem z płynnością finansową albo czeka Cię duży wydatek, możesz zawiesić spłatę rat na określony w umowie czas.

Warto też zaznaczyć, że Santander został wyróżniony nagrodą Złoty Bankier w kategorii kredyt gotówkowy.

Pożyczka Przekorzystna w Banku Pekao

Dzięki Pożyczce Przekorzystnej w Banku Pekao możesz zyskać nawet do 250 000 zł na dowolny cel, a maksymalny okres spłaty wynosi 10 lat. Tak jak w przypadku szybkiego kredytu w Santander, pieniądze mogą trafić na Twoje konto w jeden dzień od podpisania umowy.

Pożyczka Negocjowana w Alior Banku

Interesującym produktem Alior Banku jest Pożyczka Negocjowana. Tak jak w przypadku BNP Paribas, można w ten sposób uzyskać nawet do 200 000 zł, a maksymalny okres spłaty to 10 lat. I… niczego więcej się tak naprawdę od nas nie dowiesz, ponieważ warunki kredytu zależą przede wszystkim od Ciebie. Alior Bank zachęca do tego, aby skontaktować się z doradca, z którym można negocjować umowę.

zobacz także:  Co można zrobić z plastikowych butelek?

Pożyczka przez Internet w Eurobanku

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Możesz zwrócić się do Eurobanku, gdzie uzyskasz kredyt bez zaświadczeń o dochodach nawet w 15 min. A to wszystko bez wychodzenia z domu. Jednak, uważaj, są pewne ograniczenia.

Jeśli nie jesteś klientem Eurobanku, to dostaniesz kwotę od 500 zł do 4200 zł bez zaświadczenia o dochodach. Możesz starać się też o kredyt w wysokości do 50 000 zł, aczkolwiek dodatkowym warunkiem jest przedstawienie wyciągu z konta.

Natomiast klienci Eurobanku mają prościej – mogą zostać im przyznane środki w kwocie od 500 zł do 50 000 zł bez zbędnych formalności.

Dodaj Twój komentarz