piątek, 24 maja 2024
HotMoney

Ranking kredytów gotówkowych Listopad 2019

Kredyty gotówkowe to produkt bankowy, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Jednym z powodów jest z pewnością to, że za pomocą zyskanych w ten sposób pieniędzy można sfinansować bardzo różnorodne cele. Kredytobiorca nie napotyka więc na ograniczenia w kwestii tego, na co przeznaczy pozyskane środki. Wbrew nazwie taki kredyt nie musi być wcale wypłacany w gotówce. Coraz częściej środki są przekazywane na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy kredytobiorcy. Ale jaki kredyt wybrać? Poniżej omawiamy kredyty gotówkowe (pełna LISTA tutaj), które mogą zainteresować poszukiwaczy dobrych kredytowych okazji.

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł w BNP Paribas

W Banku BNP Paribas można wziąć kredyt od 1000 zł do 200 000 zł na dowolny cel, a wstępna decyzja w tej sprawie jest podejmowana przez telefon. RRSO wynosi 10,70%. Najdłuższy możliwy okres spłaty wynosi 120 miesięcy. Bank gwarantuje, że przez cały ten okres rata się nie zmieni. Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania i nie trzeba przy tym ponosić dodatkowych kosztów. Żeby wziąć kredyt w BNP Paribas, nie jest konieczne założenie rachunku w tym banku.

zobacz także:  Pożyczka gotówkowa a podatek PCC - co trzeba wiedzieć?

Kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Można otrzymać kredyt do 200 000 zł. Żeby to zrobić, nie trzeba składać nawet wizyty w oddziale banku. Wszystkie formalności można zrealizować bez wychodzenia z domu, za pomocą Internetu – jeśli kredytobiorca jest już klientem T-Mobile Usługi Bankowe, o kredyt może wnioskować bezpośrednio przez bankowość internetową.

Bank weryfikuje historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, ale nie wymaga od kredytobiorców zaświadczenia o dochodach. Po załatwieniu formalności i wydaniu pozytywnej decyzji pieniądze są bezpośrednio przelewane na konto klienta nawet już w 1 dzień od momentu zawarcia umowy. RRSO wynosi 16,52%, a okres kredytowania może mieć nawet do 10 lat.

Szybki kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Zgodnie z nazwą kredyt ten można dostać szybko i bez wielu uciążliwych formalności. Trzeba do tego mieć stałe i udokumentowane źródło dochodu i zdolność kredytową. Pożyczyć można do 300 000 zł, a pieniądze wypłacane są nawet w 1 dzień. Spłatę można rozłożyć na wiele rat – okres kredytowania może wynosić do 120 miesięcy. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 10,11%.

zobacz także:  Ile zarabia Jarosław Kaczyński i inni czołowi politycy w Polsce?

Pożyczka gotówkowa w Millennium Bank

Tutaj również wniosek można wypełnić przez Internet. Pożyczyć można do 20 000 zł. Rata wynosi 100 zł za każde pożyczone 5000. Ewentualna wcześniejsza spłata nie pociąga za sobą dodatkowych opłat. Millennium Bank daje gwarancję najniższego oprocentowania. Oznacza to, że jeżeli klient w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie tańszą ofertę dla takiej samej kwoty i okresu kredytowania, jego oprocentowanie zostanie obniżone, a różnica już zapłaconych odsetek zwrócona.

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowy

Można pożyczyć do 150 000 zł na dowolny cel. Nie ma tu zbędnych formalności, wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut. Okres kredytowania może wynieść do 8 lat. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 8,83%.

Dodaj Twój komentarz